Windows kurulu HDD'yi biçimlendirme

Skaapwagter

Decapat
Daha fazla  
Bir laptoptan söktüğüm HDD diski aparat yardımı ile taşınabilire çevirdim. Fakat içinde Windows dosyaları olduğundan ötürü bu dosyaları silmem gerekiyor ve silmeye kalktığım zaman Trustinstalled izin hatası veriyor. İzinleri değiştirip tam yetki vermeme rağmen yine de aynı hatayı alıyorum. Unlocker programını yükledim fakat açılmadı. Revo Uninstaller programını yükledim o da %1 bile olmuyor. 30 dakika bekledim, toplamda 12 saate silebiliceğini öngörüyor. Nasıl sıfırlayabilirim bu harddiski, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Erdem Çolakoğlu
Söylediğiniz şekilde yaptım fakat biçimlendir yerine sil dedim biçimlendiri bulamadım çünkü.Fakat şuanda harddiski okumuyor bilgisayar disk yönetimindende göremiyorum.

Düzenleme: Bilgisayarım> Yönet>Depolama>Disk Yönet. Kısmında mavi olanlar stabil çalışanlar siyah olanlarsa biçimlenmesi yapılmamış veya birim atanmamış harddiskleri ifade ediyor biraz kurcaladıktan sonra sorunu kendim buldum teşekkür ederim yinede.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı