Windows kurulu sisteme başka Windows kurulu SSD takılırsa çalışır mı?

yigittt1208

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben 2. el yeni kasa aldım. Haliyle bu bilgisayarda Windows kurulu. Benim eski PC'nin SSD'sini takacağım fakat onda da Windows var. Ne yapmam lazım, çalışır mı?

Not: Eski SSD'yi sıfırlamak istemiyorum içinde önemli bilgiler var sıfırlamadan halledilebilir mi?

Arkadaşlar şimdi ben 2. el yeni kasa aldım. Haliyle bu bilgisayarda Windows kurulu. Benim eski PC'nin SSD'sini takacağım fakat onda da Windows var. Ne yapmam lazım, çalışır mı?

Not: Eski SSD'yi sıfırlamak istemiyorum içinde önemli bilgiler var sıfırlamadan halledilebilir mi?
Hiçbir sorun olmuyor.

Şu anki takılı olan PC'deki Windows çalışmaya devam eder eski SSD'deki Windows'u taktıktan sonra silersin.

Çalışır sadece açılışta şu ekranı veriyor sana. Sende burdan birini seçip yoluna devam ediyorsun.
2 işletim sistemi kullanmak | Technopat Sosyal

Açılışta hangi Windows'u başlatmak istediğini sorabilir. Yani Dual-Boot dediğimiz olay yaşanır, tabii iki tane Windows ile :D

Çok teşekkürler sağolun. Peki her açılıştamı soruyor bi kereye mahsus sorup o Windows üzerinden mi devam ediyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı