Windows kurulum belleği boot ekranında gözükmüyor

mhmmdakst

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir M2 SSD aldım. Cihaza montajı yaptım. Daha sonra sistemi formatlayıp Windows kurulumunu SSD'ye yapacaktım. Kurulum USB'sini hazırladım ve kuruluma başladım. Disklerin hepsini silip tekrar ayarladım. Windows'u da SSD'yi seçip ileri dedim. Kurulum yarıdayken '' Windows gerekli dosyaları yükleyemiyor '' hatası verdi. Ve sonra tekrar USB'yi boot etmeye çalıştım ama olmadı. Şu an cihaz içinde bir işletim sistemi olmadığı için açılmıyor. USB de boot ekranında hiç gözükmemeye başladı. Sorun nedir sizde? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlemi yaptıktan sonra BOOT ekranınıza ait resim ekler misiniz?
Şu anda malesef ekleyemiyorum. Ama yeni bir usb oluşturup kuruluma başlayacağım sırada bir görüntü eklerim. Teşekkür ederim.
Bu işlemi yaptıktan sonra BOOT ekranınıza ait resim ekler misiniz?
Normalde her zaman kullandığım bi usb vardı. 2 3 sisteme sorunsuz kurulum yaptım onunla. Fakat bu sefer farklı bir usb'ye medyayı oluşturdum. Bu usb'de bir seminerde ücretsiz dağıtılan usb'lerden. Usb'nin kalitesizliğinden kaynaklanıyor olabilir mi sizce?
Arkadaşlar yeni bir windows usb'si hazırlayıp boot ettiğimde başarılı bir şekilde windowsu kurabildim ssd'ye. Hepinize yardımlarınız için teşekkür ediyorum. ☺️

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı