Windows kurulum ekranı SSD ayırma

BingBangBong

Femtopat
Arkadaşlar, bilgisayara Windows kurarken Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz ekranında 3 adet yer vardı.
Sürücü 0 uefishell.
Sürücü 0 windriver.
Sürücü 0 SSD (galiba ) 470 GB.
Ben uefishell ve windriverı sildim sadece, sürücü 0 ayrılmamış alan kaldı, 476.9 GB'lik doğru mu yaptım silmemem mi gerekiyordu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bişe olmaz bende format atarken siliyorum o 100-500 MB'lık şeyleri

Arkadaşlar, bilgisayara Windows kurarken Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz ekranında 3 adet yer vardı.
Sürücü 0 uefishell.
Sürücü 0 windriver.
Sürücü 0 SSD (galiba ) 470 GB.
Ben uefishell ve windriverı sildim sadece, sürücü 0 ayrılmamış alan kaldı, 476.9 GB'lik doğru mu yaptım silmemem mi gerekiyordu?
Eğer yanlış bilmiyorsam "UefiShell"in power tuşuna bastığınız zaman açılan şey(tam olarak ne olduğunu bilmiyorum.). "WinDriver" ise tahminen içinde sürücülerin bulunduğu bölüm. Fakat silseniz bile pek bir şey olmaz bilgisayarın sitesinden indirebilirsiniz.

Eğer yanlış bilmiyorsam "UefiShell"in power tuşuna bastığınız zaman açılan şey(tam olarak ne olduğunu bilmiyorum.). "WinDriver" ise tahminen içinde sürücülerin bulunduğu bölüm. Fakat silseniz bile pek bir şey olmaz bilgisayarın sitesinden indirebilirsiniz.
Ben tekrar yüklüyor diye biliyorum. En azından benimkiler tekrar yükleniyordu.

Çoğu sürücüyü Windows otomatik kuruyor zaten. Ama ekran kartının sürücüsünü güncel olarak indirmek en iyisidir bence.
Tabiki de en iyisdir benim Windows 3 ay önceki driverı kurdu :d

Çoğu sürücüyü Windows otomatik kuruyor zaten. Ama ekran kartının sürücüsünü güncel olarak indirmek en iyisidir bence.
Yeni laptop aldım şuan dediğim işlemi yaptım windriver uefishel i sildim yeni alan olusturdum 4 alan oluştu ( YouTube videolarında 5 oluyordu 1 i kurtarma oluyordu ne demek bilemedim sonra SSD yi c ve d diye ayırdım sonra kurdum şuan laptop açık fanlar çok hızlı çalışıyor ve ısınıyor ne yapmamı önerirsiniz)

Geri
Yukarı