Windows kurulum flaşını Malwarebytes virüs olarak algıladı

• Konuyu başlatan Rjia
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 263

Rjia

Centipat
Daha fazla  
Resimde görüldüğü gibi Windows kurulum flaşını taratım, 16 tane virüs çıktı. Bu ISO'yu Technopat'ta herkesinde kullandığı Windows ISO downloanderden indirdim. Bu uygulama bildiğiniz gibi Microsoft'un sitesinden indiriyor ama bunu nasıl virüs algıladı bilmiyorum. Silmeli miyim virüsleri? Şu ana kadar kurduğum sistemlerde hiçbir sıkıntı çıkmadı. Yardım edenlere şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

1679088030476.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Flash belleğiniz veya cihazınız temiz olmayabilir. Bu kadar kolay yayıldığına göre uzun bir süredir de temiz değil. Malwarebytes ile flash'ı ve cihazı taratın ve temiz kurulum yapın.

@Beroski Hocam daha bilgisayarı dün formatladım formatladıktan sonra paylaştım bunu
ama bu flaşı windows 8.1 kullanırken yapmıştım o zamanlar pc ye virüs girmişti ama malware bytesi hep açık brakmıştım ve virüs çıkmıyordu artık

Yani bilgisayarda virüs olması imkansiz daha dün tarattım formattan sonra gene yok ve şu an bir şey indirmedim.

Flash belleğiniz veya cihazınız temiz olmayabilir. Bu kadar kolay yayıldığına göre uzun bir süredir de temiz değil. Malwarebytes ile Flash'ı ve cihazı taratın ve temiz kurulum yapın.

Bilgisayarı tarattım bir şey çıkmadı zaten yeni formatladım.

@Beroski Hocam daha bilgisayarı dün formatladım formatladıktan sonra paylaştım bunu
ama bu flaşı windows 8.1 kullanırken yapmıştım o zamanlar pc ye virüs girmişti ama malware bytesi hep açık brakmıştım ve virüs çıkmıyordu artık

Yani bilgisayarda virüs olması imkansiz daha dün tarattım formattan sonra gene yok ve şu an bir şey indirmedim.

Bilgisayarı tarattım bir şey çıkmadı zaten yeni formatladım.
O zaman flash ile alakalı bir durum söz konusu.

Geri
Yukarı