Windows kurulum hatası

PoppySevdalısı

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
İddia Baronu
Ben formatla ilgili gerekli işlemleri yaptıktan sonra kurulum için bekliyordum. Bir süre sonra yeniden başlatma gerekli dedi ve yeniden başlattı. Başlatmadan sonra devam etmek yerine setup ekranının başına geri döndü sebebi nedir?

Setupun başına dönmez orada setup tamamlandıktan sonra geri başlatma istecek orada herhangi bir şeye tıklamayacaksınız sonra orası geçecek size saat bilgileri bilgisayar ismi falan soracak oradan sonra yapcaksınız işte yaptıktan sonra PC açıldıktan sonra CD veya USB çıkarın driverları kurun sonra PC'yi bir geri başlatın bu kadar.
Orada yani tekrar DVD önyükleme geldiğinde basmayacaksınız bekliceksiniz orası geçecek sonra işte anlatığım gibi yapacaksınız.

Setupun başına dönmez orada setup tamamlandıktan sonra geri başlatma istecek orada herhangi bir şeye tıklamayacaksınız sonra orası geçecek size saat bilgileri bilgisayar ismi falan soracak oradan sonra yapcaksınız işte yaptıktan sonra PC açıldıktan sonra CD veya USB çıkarın driverları kurun sonra PC'yi bir geri başlatın bu kadar.
Orada yani tekrar DVD önyükleme geldiğinde basmayacaksınız bekliceksiniz orası geçecek sonra işte anlatığım gibi yapacaksınız.

Teşekkür ederim dostum yüzde 61 şu an dolmasını bekliyorum.

Şimdi ise starting Windows ekranında bir iki dakikadır hala gelmedi o isim girme kısımı beklemeli miyim.
Şu an boyle

Dosya Ekleri

• 1605092275170747299582241236647.jpg
    1605092275170747299582241236647.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı