Çözüldü Windows kurulumu için BIOS ayarları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EndLess975

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Yeni topladığım PC'ye Technopat'ın videosundaki gibi Windows 10 yükleyecektim ancak BIOS arayüzü videodakinden cok farklıydı. F11 ile flash moduna geçtim ve orada beni böyle bir yer karşıladı. Burada ne yapmam gerekiyor?
20180701_185144-min.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI'da BOOT tuşu bildiğim kadarıyla F8. BIOS'tan çıkın ve bilgisayar açılırken F8 tuşuna basarak deneyin. Karşınıza çıkan menüde önünde UEFI yazan USB belleğiniz ile kuruluma başlayabilirsiniz.

MSI'da BOOT tuşu bildiğim kadarıyla F8. BIOS'tan çıkın ve bilgisayar açılırken F8 tuşuna basarak deneyin. Karşınıza çıkan menüde önünde UEFI yazan USB belleğiniz ile kuruluma başlayabilirsiniz.

Boot menüsündende girdim girdiğim yerde attığım fotoğraftaki yer çıkıyor. Bundan sonra ne yapacağımı soruyorum.

Boot menüsündende girdim girdiğim yerde attığım fotoğraftaki yer çıkıyor. Bundan sonra ne yapacağımı soruyorum.
Dediğimi anlamadınız. Bilgisayar normal açılırken F8 ile kuruluma geçebilirsiniz. İsterseniz fotoğraftaki yerde Flash belleği en üste alıp çıktıktan sonra da kuruluma başlayabilirsiniz. Farketmez.

Dediğimi anlamadınız. Bilgisayar normal açılırken F8 ile kuruluma geçebilirsiniz. İsterseniz fotoğraftaki yerde Flash belleği en üste alıp çıktıktan sonra da kuruluma başlayabilirsiniz. Farketmez.

Boot menüsünde girdiğimde üzerinde uefi yazan bellek çıkmıyordu o yüzden sordum zaten soruyu cevaplarınız için teşekkürler arkadaşımın abisine yaptırdım. Siz doğru anlattınız ben anlayamadım büyük ihtimal.
M-flash ile boot etmiyorsunuz zaten. Boot menüsünü açarak UEFI yazan USB'yi seçin.
Arkadaş da belirtmiş zaten @EndLess975
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı