Windows kurulumunda C'yi biçimlendirmek

Daha fazla  
Bilgisayarımı bugün açtım, masaüstü komple gitmişti, hiçbir dosya kalmamıştı. Ve arkadaşımın kurduğu setup'lar benim bilgisayarımda kurulmuyordu. Biz Autocad kullanıyoruz mesela arkadaşım aynı setup dosyasıyla kurabilirken ben o setup dosyasıyla kurmaya çalıştığımda yarısında hata veriyor veya programı eksik kuruyor. Büyük ihtimalle virüs bulaştığını düşünüyorum. USB ile sadece C'ye format atmaya çalıştım ama beceremedim. Sadece Windows'u yeniden yüklemiş olduğumu fark ettim. Yurt dışında yaşadığım için formata abuk subuk fiyatlar istiyorlar ve açıkçası bu parayı vermek istemiyorum. C'de sadece Windows ve sistem dosyaları kalsın geri kalan dışardan yüklenen her şey silinsin istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Önerisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulumda Yükselt ve Özel seçeneği çıkar. Özel'i seçin ve diskleri biçimlendirin. Daha sonra diskleri yeniden oluşturun ve kurmak istediğiniz bölümü seçip ilerleyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı