Windows kurulumunda disk harfi öğrenme

@Melih2626 Anladım dostum, bilgisayarı farklı bir bilgisayara takarak RAW formatından kurtarmaya bak. Biraz uğraştıracak ama ben şu yöntemle bir kere çözmüştüm küçük kod belki senin de işine yarayabilir. Bunları diski çıkarmadan kurulum ekranında dene eğer olmazsa farklı bir konu açmalısın, senin problemin diskin RAW formatına dönmüş olması.

chkdsk e:/r
chkdsk g:/r

@Melih2626 Anladım dostum, bilgisayarı farklı bir bilgisayara takarak RAW formatından kurtarmaya bak. Biraz uğraştıracak ama ben şu yöntemle bir kere çözmüştüm küçük kod belki senin de işine yarayabilir.

chkdsk e:/r
chkdsk g:/r
Tamamdır hocam herşey için çok teşekkür ederim senide yordum Allah razı olsun. Bu komutta İşe yaramadı. Herhalde harddiskte sorun var. En son çare olarak teknik servise vereyimde baksınlar.

Dosya Ekleri

• B42DB730-C97A-4F11-89EF-DC3AD1884611.jpeg
    B42DB730-C97A-4F11-89EF-DC3AD1884611.jpeg
    1,2 MB · Görüntüleme: 63
Rica ederim ne demek. Yalnız teknik servise verirsen diski sıfırlayabilirler ben yine de söylemiş olayım, sen onları bilgilendirirsin. Geçmiş olsun.

Rica ederim ne demek. Yalnız teknik servise verirsen diski sıfırlayabilirler ben yine de söylemiş olayım, sen onları bilgilendirirsin. Geçmiş olsun.
Tamamdır hocam. Son bişey daha soracağım. Format atma yerinde özel yerine bilgisayarı yükselt desem faydası olabilir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı