Windows kurulumunda diske kurulum yapamama sorunu

acer02561

Hectopat
Özellikle 4 GB'lık bölümü anlayamadım? Windriver bölümü sanırım driver güncellemeyle ilgili ancak tüm driverlar güncel geldi zaten, ben de çalıştırmadım hiç onu.

Minitool ile 4 GB'lık bölümü ve D'yi silip C ile birleştirsem nasıl olur sizce, bir zararı var mı? Windows'un kurtarma dosyaları diğer iki bölümde diye biliyorum?

Bana Linux'la geldi bilgisayar. Windows 10 kurarken de hiçbir disk bölme, birleştirme yapmadım. Direk böyleydi. 400 GB'lık alana kurulamıyordu. Onu sildim sadece sıfırdan ona kurdum. Diğerlerini ellemedim. İzlediğim bir videoda önce bütün kısımları siliyordu. Sonra Windows'u kur deyince Windows onu kendine göre parçalara ayırıyordu. Bende böyle olmadı. Sizce sorun var mı kurtarma vs. ile ilgili?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence sıfırdan bir daha kurun, kurarken tüm disk bölümlerini silip kendinize göre C, D diye ayırın, gerekli diğer bölümleri kurulum otomatik oluşturuyor zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı