Windows kurulumunda sistem yeniden başlıyor

Apotemi

Centipat
Başka bir sorundan dolayı bilgisayarın harddiskini sıfırladım sonra Windows USB'si hazırladım ve Windows kurdum fakat kurulum tam sonlarına doğru yeniden başlıyor ve.
"Bilgisayarım neden yeniden başladı? Windows'un başlatılmasında bir sorun oldu güncelleme ile çözülebileceğini düşünüyoruz lütfen ağa bağlanın"
Zaten internet kablosu bağlı internet var yani ileri diyorum ve bir süre sonra yine aynı ekrana geliyor.
USB'yi Rufus'tan güncel ISO ile hazırladım belki onda sıkıntı var diye bir de Microsoft'un kendi aracını indirip öyle USB hazırladım fakat iki formatta da en sonda yine aynı ekran geldi
Lütfen format at demeyin.
Sorun nerede sizce bana farklı bir donanımda gibi geldi.

Lenovo masaüstü Intel i3 4 GB RAM 1TB hafıza.

İntereti kes ve temiz kurulum dene.

İntereti kes ve temiz kurulum dene.

Temiz kurulum derken zaten Rufus ve son sürüm ISO ile kurdum yemin ediyorum bıktım ya interneti kesip yüklemenin nasıl bir faydası olabilir (yanlış anlama çok fazla kurmayı denedimde bir daha elimde kesin bir çözüm olmadan kurmak istemiyorum)
@Ali Güngör @Recep Baltaş bir bakar mısınız lütfen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı