Windows Kurulumunda Sürücü Bulunamadı

Kloox

Hectopat
Merhaba Monster marka bir laptop almıştım ve Windows kurarken Yüklenecek Sürücüyü Seçin (1 numaralı fotoğraf) kısmı boştu. Bu yüzden Sürücü Yükle adlı seçenekten Monster'ın yanında yolladığı USB belleğin içindeki driverlardan hangisini yüklemem gerektiğini bilmiyorum. Aşağıda driverların fotoğrafı var hangilerini yüklemeliyim. 1 adet 512GB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD 1 adette 1TB Seagate Barracuda Pro var.

1.jpg

af9284d8-7eef-4aaa-8640-4a8709965efc.jpg

92f1a206-f7ff-46cf-b06d-dd55062a9891.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Monster marka bir laptop almıştım ve Windows kurarken yüklenecek sürücüyü seçin (1 numaralı fotoğraf) kısmı boştu. Bu yüzden sürücü yükle adlı seçenekten Monster'ın yanında yolladığı USB belleğin içindeki driverlardan hangisini yüklemem gerektiğini bilmiyorum. Aşağıda driverların fotoğrafı var hangilerini yüklemeliyim. 1 adet 512 GB Samsung PM9A1 M.2 SSD 1 adette 1TB Seagate Barracuda Pro var.

Eki Görüntüle 1115636
Eki Görüntüle 1115637

Eki Görüntüle 1115639

RAID'i bir dene olmadı chipseti dene ama bu dosyalar exe ise orada çalışmaz inf uzantılı dosya olmalı.

Yanlış bilmiyorsam (klasörlerin isimlerine bakarak yargıda bulunuyorum) hepsini indirmelisiniz.
(Daha bilgili arkadaşlarımız gelmeden dediğimi yapmayın lütfen.)
Muhtemelen öyle gerekiyor ama internetten baktığımda herkes driverları Windows' üzerinden kurmuş benim daha Windows kurarken kurmam saçma gibi geldi.

Geri
Yukarı