Windows lisansı almak için site önerisi

Yani Retail alırsam bana atılan kod başka PC'de de aktif bir şekilde çalışabiliyor mu? Eğer öyleyse OEM almak daha mantıklı değil mi en azından kafam ağrımaz.

Yani Retail alırsam bana atılan kod başka PC'de de aktif bir şekilde çalışabiliyor mu? Eğer öyleyse OEM almak daha mantıklı değil mi en azından kafam ağrımaz.
Hayır çalışmıyor, key sizin Microsoft hesabınıza işleniyor ve siz hariç kimse kullanamıyor. İstediğiniz zaman hesaptan alıp başka hesaba aktarabiliyorsunuz keyi.

Hayır, aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanılamıyor. Etkinleştirdiğiniz an kod size ait oluyor.

Buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz;

Hayır çalışmıyor, key sizin Microsoft hesabınıza işleniyor ve siz hariç kimse kullanamıyor. İstediğiniz zaman hesaptan alıp başka hesaba aktarabiliyorsunuz keyi.
Hayır, aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanılamıyor. Etkinleştirdiğiniz an kod size ait oluyor.
o zaman sağlam lisanstaki 60tllik retail keyi alayım mı ?

o zaman sağlam lisanstaki 60tllik retail keyi alayım mı ?
Jetlisanstan aldığınız ile Sağlamlisans'tan aldığınız Retail keylerin arasında bir fark olmayacaktır, istediğinizi alabilirsiniz.

Alabilirsiniz hocam.
Jetlisanstan aldığınız ile Sağlamlisans'tan aldığınız Retail keylerin arasında bir fark olmayacaktır, istediğinizi alabilirsiniz.
Hocam rahatsız ediyorum şimdi müşteri temsilcisiyle konuştum kod hemen atar mısınız falan diye atarız dedi. Şimdi hesap açıp satın alacağım ama bana işte Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al | SaglamLisans bunun format sonrası silineceği bunun Windows 10 Pro Retail Key Satın Al | SaglamLisans silinmeyeceğini söyledi. Sizce hangisini alayım ? 10 TL'lik bir fark var çok mühim değil siz hangisini derseniz onu alacağım. Teşekkürler.

Retail olanı alın. Bende retail kullanıyorum en düzgün lisans türü, hem format sonrası kullanılabiliyor hem de tek bir bilgisayara bağımlı değil.

60TL olanda key türü belirtilmemiş, işinizi garantiye almak açısından Retail olanı almanız sizin için daha iyi olur, 60TL'lik olanda key türü belirtilmediği için MAK key gelebilir, yani patlama riski var 60 olanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…