Windows lisansı almak için site önerisi

Axolty

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarı alalı 3-4 aydır sağ altta Windows etkinleştir yazısıyla beraber kullanıyorum. Benim için problem değil normalde fakat hareketli arka planı yapmak için Windows 10 Pro key almayı düşünüyorum. Pek bir bilgim yok önerebileceğiniz site var mı? Bu 10-20 TL'lik keyler ne kadar güvenilir ve KMS denilen bir şey varmış sanırım, virüs mü? Aydınlatırsanız sevinirim. Net lisansta şöyle bir şey buldum. Sanırım bu OEM key https://netlisans.com/urun/windows-...YxZfo3Bl5Dc32eihcwWq-256EwG1IdyRoCRRgQAvD_BwE sizce Retail mi, OEM key mi alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Jetlisans ve Sağlamlisans iyidir hocam, ikiside güvenilir. Attığınız site hakkında pek bilgim yok, MAK keyde gelebilir. Jetlisans üzerinden alırsanız Retail geliyor.

Sağlamlisans'ı çok öneriyorlar. Ben Hepsilisans diye bir siteden retail key almıştım, sorun yaşamadım. Fakat internette sorun yaşayanlar gördüm. Sağlamlisans'da bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Jetlisans ve Sağlamlisans iyidir hocam, ikiside güvenilir. Attığınız site hakkında pek bilgim yok, MAK keyde gelebilir. Jetlisans üzerinden alırsanız Retail geliyor.
Hocam sağlamlisansı önereni çok görüyorum normalde 3000TL ila 5000 TL arası değişirken burada 60-70 TL civarı olma sebebi nedir? Sitede yazılanları okudum ama orada yazılanlar gibi olsa neden Microsoft bunu yapmıyor?

Hocam jetlisansa şimdi baktım 30 TL yazıyor retail keye normal mi ? Retail key format atınca gidiyor değil mi ?

Hocam jetlisansa şimdi baktım 30 TL yazıyor retail keye normal mi ? Retail key format atınca gidiyor değil mi ?
Format atınca tekrar kullanabiliyorsunuz, çöp olmuyor yani key.

Sağlamlisans'ı çok öneriyorlar. Ben Hepsilisans diye bir siteden retail key almıştım, sorun yaşamadım. Fakat internette sorun yaşayanlar gördüm. Sağlamlisans'da bir sorun çıkacağını sanmıyorum.
Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al | SaglamLisans şu an en uygun bu var sizce alınır mı hocam ? herhangi bir virüs falan sorunu yaşar mıyım fazla bir bilgim yok.
Format atınca tekrar kullanabiliyorsunuz, çöp olmuyor yani key.
oem key değil miydi hocam format attıktan sonra tekrar kullanılabilen.

Microsoft hesabınıza bağlı oluyor, formattan sonra Microsoft hesabınıza giriş yapınca tekrardan etkinleşiyor.
Hocam sağlamlisansı önereni çok görüyorum normalde 3000TL ila 5000 TL arası değişirken burada 60-70 TL civarı olma sebebi nedir? Sitede yazılanları okudum ama orada yazılanlar gibi olsa neden Microsoft bunu yapmıyor?
O konuda benim de pek bilgim yok hocam.

Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al | SaglamLisans şu an en uygun bu var sizce alınır mı hocam ? herhangi bir virüs falan sorunu yaşar mıyım fazla bir bilgim yok.

oem key değil miydi hocam format attıktan sonra tekrar kullanılabilen.
Bu keyde Retail hocam, OEM olan 90TL sağlamlisansta.

@Axolty şu konudan bilgi alabilirsiniz.

Saglamlisanstan Office key aldım hala kullanıyorum. 3 ay oldu sınırsız aldım her şey yolunda gitti ama almadan sitede çalışma saatleri günleri yazıyor onları kontrol et ve yarım saat içinde gelmişti bana. Belli saatten sonra çalışmiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisans anahtarından virüs bulaşmaz hocam.
OEM key değil miydi hocam format attıktan sonra tekrar kullanılabilen?
OEM key, sisteme gömülen ve tek bir sistemde kullanılabilen lisans anahtarı. OEM de retail de formattan sonra kullanılabiliyor. Tek farkları retail anahtarın başka bilgisayara da aktarılabilmesi.

Geri
Yukarı