Windows lisansı dolunca ne olacak?

cptkucuk

Hectopat
Selamlar, hazır aldığım bilgisayarımda şu ana kadar 2-3 zaman aralığında Windows lisansınız dolacak uyarısı aldım. İlk başlarda (yaklaşık 2 yıl önce) KMSpico ile düzeltmiştim. Sonraları format atmıştım ve formattan birkaç ay sonra yine aynı uyarıyı almaya başladım. Geçenleri tekrar format attım ve lisans kendi kendine yenilendi. Elbet bir gün yine lisans süreniz dolacak uyarısı alacağım ve bu sefer ne olacak? Lisans sürem bittiğinde ne gibi şeylerle karşılaşacağım?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Kişiselleştirme özelliklerine erişemeyeceksiniz ve sağ alt tarafta etkinleştir yazısı gelecek. Bunların dışında sorun yaşamazsınız sanırım.

Son düzenleme:
Selamlar, hazır aldığım bilgisayarımda şu ana kadar 2-3 zaman aralığında Windows lisansınız dolacak uyarısı aldım. İlk başlarda (yaklaşık 2 yıl önce) KMSpico ile düzeltmiştim. Sonraları format atmıştım ve formattan birkaç ay sonra yine aynı uyarıyı almaya başladım. Geçenleri tekrar format attım ve lisans kendi kendine yenilendi. Elbet bir gün yine lisans süreniz dolacak uyarısı alacağım ve bu sefer ne olacak? Lisans sürem bittiğinde ne gibi şeylerle karşılaşacağım?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Windows kaç ?

Özelleştirme imkanlarınız kısıtlanacak ve ekranın sağ alt köşesinde "Windows'u etkinleştirin." yazısı çıkacak.
Korsan lisans hakkında bilgi vermek yasak!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu konunun korsan ile bir alakası yok.

Lisans korsan değil. Bilgisayarı media mark tan aldım 4 sene evvel ve w10 içinde geldi.

Windows 10
Bazı ayarları kullanamassınız sağ altda Windowsu etkinleştir yazısı çıkacaktır o kadar. Ayrıca KMSpico kullanmayın korsana giriyor. Internetde 10-15 TL arası OEM keyler bulunuyor onları alıp kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı