Windows lisansınızın süresi yakında dolacak

paulay

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum ve bilgisayarımın ekranında ara ara Windows lisansınızın süresi yakında dolacak. Windows'u ayarlarda etkinleştirmeniz gerekiyor uyarısı alıyorum. Orjinal olmayan Windows 10 kullanıyor olup aktivasyonu yapmış bulunduğum halde böyle problemle karşı karşıyayım..

Windows lisansınızın süresi yakında dolacak uyarısının çözümü nedir?

Adsız1.png
Adsız2.png
Adsız3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarının çözümü Windows 10 key satın almak. Bu kadar basit.

N11 sitesinden 39.99 tl'ye aldım. Kurulumuna kadar telefondan yardımcı oldu satıcı. Bu zamanda böyle yakınlık gösterip , ilgilenmesi şaşırttı doğrusu. OEM ürün anahtarını aldım sorundan kurtuldum. Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum.
Şimdi küçük bir sitemim olucak.
Bilgisayar ile bilgi birikimi mi geliştirmek , kendimi geliştirmek için arkadaşımın tavsiyesi ile technopat kayıt oldum. Şimdi 'ye kadar 2 konu açtım, ikisinde 'de ilk iki yazımda 1 puanlık cezalar aldım. Açtığım konulara yazılanlara cevap bile veremedim verilen ceza sebebi ile. Aldığım ceza sebebi ise noktalama işaretinden sonra boşluk bırakmamam. Tamam dikkat edilmesi gerekir ama bunu insanları daha naif nazik bir şekilde anlatabilirsiniz. Hele ki benim gibi forum sayfasına kayıt olup aranıza yeni giren biri için. Lütfen daha yapıcı olalım dileğimle.

N11 sitesinden 39.99 tl'ye aldım. Kurulumuna kadar telefondan yardımcı oldu satıcı. Bu zamanda böyle yakınlık gösterip , ilgilenmesi şaşırttı doğrusu. OEM ürün anahtarını aldım sorundan kurtuldum. Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum.
Şimdi küçük bir sitemim olucak.
Bilgisayar ile bilgi birikimi mi geliştirmek , kendimi geliştirmek için arkadaşımın tavsiyesi ile technopat kayıt oldum. Şimdi 'ye kadar 2 konu açtım, ikisinde 'de ilk iki yazımda 1 puanlık cezalar aldım. Açtığım konulara yazılanlara cevap bile veremedim verilen ceza sebebi ile. Aldığım ceza sebebi ise noktalama işaretinden sonra boşluk bırakmamam. Tamam dikkat edilmesi gerekir ama bunu insanları daha naif nazik bir şekilde anlatabilirsiniz. Hele ki benim gibi forum sayfasına kayıt olup aranıza yeni giren biri için. Lütfen daha yapıcı olalım dileğimle.
Foruma ilk kayıt olduğum zaman açtığım konularda sürekli bende cezalar yedim. Fakat sonradan farkettim ki ben doğru düzgün dilimizi yazmayı bilmiyormuşum. Bu durumdan oldukça utandım ki oldukça eğitimli bir insanım. Yüksek lisans derecesinde eğitimim olduğu halde kendi dilimi düzgün yazamamak beni çok utandırdı.

Bu forumda yazmayı öğrendim ve öğreniyorum. Artık acaba burada ne konulacaktı diye sürekli düşünüyorum ve bulamadıklarımı yazım kurallarından açıp bakıyorum. Emin olun ilk önce bende kızdım. Sonra farkettim ki o verilen cezalar çok faydalı cezalar oluyor. Kızmayın faydasını göreceksiniz. [emoji4] [emoji4]

SM-C7000 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı