Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak

Ben illa Microsoft'tan ya da Vatan'dan al dedim mi? Tercihleri önünüze sunuyorum. Seçim size kalmış. Az önce bazı ucuz siteleri bile paylaştım. İlla yazmış olmak için yazıyorsunuz. İnsan gibi okuyup yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ne kullanıyorsunuz acaba? O 1000 TL'likler Retaildir ve sözleşmeye göre kaç PC'ye kurulucaksa kurulur. Şirketiniz yoksa veya birçok PC'ye kurmayacaksanız almayın. OEM key alın. Tek kullanımlıktır ve daha ucuzdur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ne kullanıyorsunuz acaba? O 1000 TL'likler Retaildir ve sözleşmeye göre kaç PC'ye kurulucaksa kurulur. Şirketiniz yoksa veya birçok PC'ye kurmayacaksanız almayın. OEM key alın. Tek kullanımlıktır ve daha ucuzdur.
Tek kullanımlık olayı sanırım anahtarı anakarta gömüyor değil mi ?

Durmaplay'den alabilirsiniz, güvenilirdir.
Durmaplay'de windows 10 hala satılıyormu? Link atabilirmisiniz?
Hocam peki retail ile MAK key arasındaki fark nedir?

Çoklu Anahtar Etkinleştirme. Telefon üzerinden doğrulama oluyor. Çok bir bilgim yok. Ama ben standart kullanıcılara OEM Key tavsiye ediyorum. Siz OEM Keylere bakın. @bahadırSav

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı