Çözüldü Windows masaüstü ikonları yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ferhat23

Hectopat
Daha fazla  
PC'yi 2 dakikalığına açık bırakıp gittim geri döndüğümde küçük kardeşim tüm tuşlara basıp bir şeyler yapmış hiçbir kısayol hiçbir şey gözükmüyor. Ayrıca bu yoluda denedim olmuyor: masaüstünde sağ tıklayıp -->kişiselleştir --> masaüstü ikonlarını değiştir -->gözükmesini istediğiniz simgelerin yanına tik koyup tamam demeniz yeterli. Hiçbir işe yaramadı. Nasıl düzeltebilirim? Ayrıca masaüstüne kısayol çekip atıyorum yine de hiçbir kısayol olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
masaüstüne sağ tık yapıp görünüm seçeneğinden masaüstü ikonlarını göster de.
PC'yi 2 dakikalığına açık bırakıp gittim geri döndüğümde küçük kardeşim tüm tuşlara basıp bir şeyler yapmış hiçbir kısayol hiçbir şey gözükmüyor. Ayrıca bu yoluda denedim olmuyor: masaüstünde sağ tıklayıp -->kişiselleştir --> masaüstü ikonlarını değiştir -->gözükmesini istediğiniz simgelerin yanına tik koyup tamam demeniz yeterli. Hiçbir işe yaramadı. Nasıl düzeltebilirim? Ayrıca masaüstüne kısayol çekip atıyorum yine de hiçbir kısayol olmuyor.

Hocam ne yaptı bilmiyorum ama bence en iyisi bilgilerinizi USB'ye atıp temiz kurulum yapın.

Her şeye format demeyi bırakın be hocam. Çoğu şeyin çözümü vardır, çözümü zor olan şeylerde format atılması önerilir.

Hocam tam olarak ne yaptığını bilmediğim ve diğer ayarların da bozulmuş olacağını düşünerek bunu söyledim. Tabii ki de ilk çözüm format değil.

Geri
Yukarı