Windows Modules Installer nasıl kapatılır?

WizardRKT

Centipat
Daha fazla  
1662137931949.png

Arkadaşlar bu yüksek CPU kullanan Windows programları nasıl kapatılır PC'yi kastırıyor yardım eder misiniz?
(İşletim sistemim Windows 8.1 Pro)

Merhaba, Windows Update çalışırsa ondan dolayı oluyor. Windows installer servisine bağlı ayrıca. Virüs falan değildir, eğer Update veya herhangi bir şey yapmıyorsan sağ tıklayıp, görevi sonlandır diyebilirsin. Gerektiği zaman tekrar açılır.

Update'yi nasıl kapatacağım?

Update'i kapatmadan önce Windows Update içerisindeki güncelleştirmeleri yapmanızı öneririm. Windows Update blocker ile Windows Update'i kapatabilirsiniz.

Update'yi nasıl kapatacağım bilmiyorum

Güncelleştirme yapmamışım, nasıl kapatacağım ya :/

Bir süre bekleyin güncelleme varsa işlem tamamlansın. Sorun çözülmezse hizmetlerden Windows Modül Yükleyicisini devre dışı bırakabilirsiniz. Kendisi Windows güncelleştirmeleri ile ilgili bir hizmet, güncelleştirmelerde sorun yaşarsanız tekrar açabilirsiniz. Bu sayfada basit şekilde nasıl kapatılacağı yazılmış, göz atabilirsiniz.

Bir süre bekleyin güncelleme varsa işlem tamamlansın. Sorun çözülmezse hizmetlerden Windows Modül Yükleyicisini devre dışı bırakabilirsiniz. Kendisi otomatik Windows güncelleştirme ile ilgili bir hizmet, güncelleştirmelerde sorun yaşarsanız tekrar açabilirsiniz.
Önceden yoktu bu sorun Windows Defender kapalıydı açıp onla tarama yaptıktan sonra oldu.
Defender'ı nasıl kapatacağım?

Geri
Yukarı