Windows nasıl kurulur?

byDoğu

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Her zamanki gibi bilgisayarımı kurcalarken aklıma birden Windows yükseltmek geldi ve bilgisayarımı Win7'den Win 8.1'e almaya karar verdim.
ISO dosyasını indirdim. Bir program aracılığıyla yükledim. Yüklerken Windows kısa bir süre içerisinde yeniden başlatılacak dedi ve uzun bir süre öyle kaldı. Ben de tabii rahat durmadım bilgisayarı yeniden başlattım. Açılırken Windows yükleniyor yazısı bile gelmedi anakartın markası Foxconn oldugundan Foxconn yazısı gelip kapanıyor yani Windows yüklenmiyor.
Şu an eski bilgisayarın harddiski takılı. Ve sorun yok. Bozduğum HDD'yi de taktım bilgisayara USB gibi göründü. Gerekli dosyaları alıp gerisini sildim. Yani şu an HDD boş. Sadece sistem ayrıldı diye 3. Bir kısım var(100 MB). Evet uzun lafın kısası ben eski HDD'ye nasıl Windows kurayacağım :)

Cevap verenler için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konu hakkında milyonlarca makale, video ve konu var lütfen biraz araştırın ondan sonra konu açın.
Ayrıca Windows 8.1 değil Windows 10 kurun...

Windows 8.1 kurmanın hiç bir anlamı yok şu an 10 kurabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı