Windows nasıl kurulur?

Wittman

Centipat
Arkadaşlar merhabalar, bugün sipariş ettiğim Acer marke gaming laptop elime ulaştı. Aldığımda içerisinde Linux var diyorlardı ama Linux'un nasıl bir şey olduğunu hiç bilmiyordum. Bilgisayarı açtığımda karşıma çıkan ekranı ise aşağıya yükledim.

IMG_2219.JPG

Şimdi arkadaşlar, ben internetten orijinal Windows 10 alıp kurmak istiyorum USB yardımı ile. Ama inanın hiçbir fikrim yok. Orijinal Windows 10'u nereden alırım? USB'ye nasıl yüklerim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

4,70 mi. Aldınızmı güvenilirmi?

Arkadaşlar şimdi videolar falan izledim F2 yoluya şu pencelere erişebiliyorum ne yaptıysam olmadı ? Çıldıracağım izlemediğim video kalmadı. Atladığım bir şey mi var ? Bu ayarları yaptıktan sonra F12 basıyorum ve sadece ekrana UEFI_SHELL geliyor ne yapmam lazım ? Ekrandan bir kaç görüntü koyacağım belki beni yönlendirebilirsiniz.

IMG_2228.JPG
IMG_2230.JPG

IMG_2227.JPG
IMG_2229.JPG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı