Windows Netflix uygulamasında HDR açınca karanlık görüntü sorunu

hadespower

Hectopat
Yer
Sarıyer/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi
Arkadaşlar, herkese merhaba.

Samsung LC27HG70QQMXUf monitöre sahibim. Sorunum şu ki, HDR açınca Netflix'de HDR destekleyen dizi veya filmler aşırı soluk ve karanlık görünüyor. YouTube veya HDR destekli diğer oyunlarda böyle bir sorun yok. Acaba Netflix uygulamasında mı sorun var? Varsa bir çözümü var mıdır?

HDR sadece Netflix uygulamasında mı çalışıyor? Bilmediğimden soruyorum. Çünkü Netflix uygulaması aşırı kötü. Eğer tarayıcıdan girdiğinizde Netflix'te HDR açabiliyorsanız öyle kullanmanız daha iyi olur.

HDR sadece Netflix uygulamasında mı çalışıyor? Bilmediğimden soruyorum. Çünkü Netflix uygulaması aşırı kötü. Eğer tarayıcıdan girdiğinizde Netflix'te HDR açabiliyorsanız öyle kullanmanız daha iyi olur.

Açıkçası bende emin olamamakla beraber açılmıyor diye biliyorum veya ben açamıyorum.

Aynı problem yok ama Netflix uygulamasında cidden bir sıkıntı var. Ben de bir bolum bitirdigimde diger bolume gecmek icin kapatip acmam gerekiyor.

Peki HDR açınca, filmi izlemeye başlamadan HDR yazısı çıkıyor mu sizde?

Arkadaşlar HEVC Video Extensions paketini Windows store üzerinden satın alıp indirdikten sonra sorunum çözüldü. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı