Windows "Öğeye erişmek için gerekli izniniz olmayabilir" hatası

xDizZzy

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim, dün Steam üzerinden Graveyard Keeper adında bir oyun satın aldım fakat Steam üzerinde oyunun Türkçe dil desteği yoktu. Bu sebeple internetten yama indirdim ve indirdiğim yamayı yönetici olarak çalıştırmam gerekiyor fakat şöyle bir uyarı alıyorum. Ne yapmalıyım?

Ekran görüntüsü 2022-02-01 112131.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Defender silmiş olabilir. Anti-Virüs'ü etkisizleştirip Türkçe yamayı tekrar kur. Ardından Steam'a gel ve oyuna sağ tıklayıp dosyaların bütünlüğünü doğrula yap. Ayrıca yamayı hangi siteden indirdin? Bunu söyle ilk olarak güvenilir bir site mi göz atalım. Çünkü en son böyle Türkçe yama kurarken virüs bulaştırmıştım.

Yönetici ayarlarını genel olarak açman lazım ben hepsine izin veriyorum böyle hatalar almamak için.

O kısma nereden ulaşabilirim?
Defender silmiş olabilir. Anti-Virüs'ü etkisizleştirip Türkçe yamayı tekrar kur. Ardından sağ tıklayıp dosyaların bütünlüğünü doğrula yap Steam'den.

Dün Kaspersky'ı devre dışı bırakıp silip tekrar yükledim, yine olmadı anlamadığım bir şekilde.

Defender silmiş olabilir. Anti-Virüs'ü etkisizleştirip Türkçe yamayı tekrar kur. Ardından Steam'a gel ve oyuna sağ tıklayıp dosyaların bütünlüğünü doğrula yap. Ayrıca yamayı hangi siteden indirdin? Bunu söyle ilk olarak güvenilir bir site mi göz atalım. Çünkü en son böyle Türkçe yama kurarken virüs bulaştırmıştım.
Site: https://www.turkceyamaci.com/hayatta-kalma-oyunlari-turkce-yama/graveyard-keeper-turkce-yama-tek-calisan-surum/.html

Bu sorunu alanlar çoğunlukla virüs programı ile sorun yaşıyor. Dediğimi tekrar dene.

Oldu. Çok teşekkür ederim, sanırım dün virüs programının içindekileri kapamışım, tamamen kapayınca olay çözüldü.

Artı -1 Eksi
Site: https://www.turkceyamaci.com/hayatta-kalma-oyunlari-turkce-yama/graveyard-keeper-turkce-yama-tek-calisan-surum/.html

Turkceyamaci'yı kullanmayın. Sosyal'de de yasaklı siteler arasında.

Turkceyamaci'yı kullanmayın. Sosyal'de de yasaklı siteler arasında.
AJFA kesinlikle haklı. Bu sebeple mesajımı düzenleyip hangi siteden kurduğunu sordum. Hızlıca bir cevap verirsen güzel olur en azından Turkceyamaci.com'dan indirdiysen virüsten erken kurtuluruz.

Anti-Virüs yazılımını etkisizleştirip kurmuşsunuz. Bu rehberi uygulayın. Turkceyamaci sitesi yasaklı site, sebebi ise zararlı yayan bir site olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı