Windows OEM lisanslı anakart aldım ne yapmam lazım?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Gigabyte B75M D3V anakart aldım. 2.el üstünde Windows OEM lisansı var, haberin olsun dedi satıcı. Ben de tamam dedim bende Pegatron anakart var. Windows kısmında "Windows dijital bir lisans ile etkinleştirildi" yazıyor. Şu anki bu yeni Gigabyte anakartı takıp, format atınca ne olacak OEM lisans var dedi. Sadece Windows kaç için vb. bir şey demedi. Ne oluyor şimdi bu bedava Windows mu kazandım anakartın yanında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte B75M D3V anakart aldım. 2.el üstünde Windows OEM lisansı var, haberin olsun dedi satıcı. Ben de tamam dedim bende Pegatron anakart var. Windows kısmında "Windows dijital bir lisans ile etkinleştirildi" yazıyor. Şu anki bu yeni Gigabyte anakartı takıp, format atınca ne olacak OEM lisans var dedi. Sadece Windows kaç için vb. bir şey demedi. Ne oluyor şimdi bu bedava Windows mu kazandım anakartın yanında?
Kurulumu yapın. Windows kurun ne olduğu belli olur zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı