Çözüldü Windows önyükleme ekranında takılı kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sorahan

Hectopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Anakart
B450M S2H v2
Baslikta yazdigi gibi bu ekranda takili kaldim. Normalde Dual boot olarak kullaniyordum fakat diski bicimlendirdim ve sifirlardim. Ona ragmen acilista Windows secme ekrani geliyor ve silinmis Windows'u zorla seciyor cunku klavyem calismiyor yani yuklu olan Windows'u secemiyorum. Fast boot actiktan sonra oldu. Normalde secip devam ediyordum. Ne yapabilirim?

Iki pine degdirerek BIOS sifirlamayi, dolayisiyla Fast Boot'un kapanmasini saglamayi denedim ama sanirim BIOS sifirlanmadi.

Çözüm
BIOS pilini sökün. 5 dakika bekleyip bilgisayarı çalıştırın. BIOS sıfırlanmış olur.
Siz yazmadan dediğinizi yaptım problem çözüldü. Bir de şu açılışta Windows seçtirmesini nasıl düzeltebilirim?

Windows boot menü üzerinden çalışan windowsunuzu başlatın. Windows açılınca wimdows ön yükleme ayarlarından diğer Windows'u kaldırabilirsiniz Windows Boot Manager'dan. Şu an evde değilim ancak sıkıntınız olursa saat 9'dan sonra screenshot ile de anlatabilirim.

Windows boot menü üzerinden çalışan windowsunuzu başlatın. Windows açılınca wimdows ön yükleme ayarlarından diğer Windows'u kaldırabilirsiniz Windows Boot Manager'dan. Şu an evde değilim ancak sıkıntınız olursa saat 9'dan sonra screenshot ile de anlatabilirim.
Hallettim.

Geri
Yukarı