Windows Olay Görüntüleyicisi'nde Hatanın Gözükmemesi

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Football Manager 2015'de maça 2 gün kala günü ilerletince Crash Dumps hatası meydana geliyor. Bu nedenle Windows Olay Görüntüleyicisi'ni açıyorum ve çıkan hata burada gözükmüyor.

Hatırladığım kadarı ile FM'de o sorun FM.exe başlatıcısını sağlam bir kaynaktan indirip değiştirince düzeliyordu. Google'a yazarsan çıkar.
Olay günlüğünde hata gözükmemesinin bir çok sebebi olabilir ancak en kuvvetli ihtimal Windows'un hatası olması. Hangi sürümü kullanıyorsun bilmiyorum ama benzer hata W10'da sistemin sebepsiz yere kapanması yada resetlemesi hatasında olay günlüğüne durumla ilgili hata kaydetmemesi şeklinde de oluyordu.

Hatırladığım kadarı ile FM'de o sorun FM.exe başlatıcısını sağlam bir kaynaktan indirip değiştirince düzeliyordu. Google'a yazarsan çıkar.
Olay günlüğünde hata gözükmemesinin bir çok sebebi olabilir ancak en kuvvetli ihtimal Windows'un hatası olması. Hangi sürümü kullanıyorsun bilmiyorum ama benzer hata W10'da sistemin sebepsiz yere kapanması yada resetlemesi hatasında olay günlüğüne durumla ilgili hata kaydetmemesi şeklinde de oluyordu.
fm.exe'den yani bütün sorun, öyle mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı