Windows.old klasörünü silmeme rağmen boş alanım çok az

Freudel

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Laboratuvar
Daha fazla  
Meslek
Moleküler Biyoloji ve Genetik
Merhaba dostlar, ben Forza Horizon 4 indirmiştim bugün sildim üstüne Windows.old dosyasını sildim fakat gördüğünüz gibi diskte 55GB boş alan gözüküyor hesaplarıma göre en az 100 GB boş alan olması lazım. Yardımcı olur musunuz anlayamadım neden böyle.

Dosya Ekleri

• dfhgdfhgf.png
    dfhgdfhgf.png
    22,4 KB · Görüntüleme: 63
  • dfhgfşikjşiğgh.png
    dfhgfşikjşiğgh.png
    26,7 KB · Görüntüleme: 59
Disk temizleme aracını yönetici olarak çalıştırın, ardından gereksiz dosyaları temizleyin.

%temp% klasöründekileri sildim fakat bir etkisi olmadı.
Hangi hesaplarınıza göre? Eğer "Program Ve Özellikler" kısmından hesapladıysanız büyük ihtimalle hatalı bir hesaplamadır.

Bahsettiğim şey şu, bilgisayarımda sadece AC Origins adlı oyun yüklü diğer programlar zaten en fazla 10 GB yer kaplıyor nasıl 140 GB lık uygulama olabilir PC de ve ben Forza Horizon 4 ve Windows.old dosyalarını 30 GB boş alan varken sildim Forzanın kendisi zaten 75 GB nasıl olabilir yani.
Disk temizleme aracını yönetici olarak çalıştırın, ardından gereksiz dosyaları temizleyin.
35 mb etki etti.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    124,8 KB · Görüntüleme: 48
Bahsettiğim şey şu, bilgisayarımda sadece AC Origins adlı oyun yüklü diğer programlar zaten en fazla 10 GB yer kaplıyor nasıl 140 GB lık uygulama olabilir PC de ve ben Forza Horizon 4 ve Windows.old dosyalarını 30 GB boş alan varken sildim Forzanın kendisi zaten 75 GB nasıl olabilir yani.
Hesapta bir hata yok AC Origins 55GB'lık bir oyun :). Forza Horizon 4'ü nasıl sildiniz?

Geri
Yukarı