Windows.old nasıl silinir?

GUIY910

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Windows 11'e geçtim ama windows.old klasörünü silemiyorum ne olur yardım edin disk temizlemeden olmuyor ayarlardan olmuyor şu an CMD'den silmeyi deniyorum ama erişemediği dosyalar var ne yapmam lazım?

Arkadaşlar ben Windows 11'e geçtim ama windows.old klasörünü silemiyorum ne olur yardım edin disk temizlemeden olmuyor ayarlardan olmuyor şu an CMD'den silmeyi deniyorum ama erişemediği dosyalar var ne yapmam lazım?
Silinmemesi normal çünkü Windows 11'in Tamamen Güncellenmediği/Çıkmadığı için hata vs. olayları olursa geri dönmen için lazım onlar sana Windows 11 tamamlandığında hatasız olduğu zamanlarda silebilirsin.

Windows kurulu diske sağ tıklayıp diski temizle deyin ardından açılacak yerde sistem dosyalarını temizle deyin gelen yerde eski Windows yüklemelerini seçin.

Geri
Yukarı