Çözüldü Windows.old nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dokuzsarmal

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci,Yayıncı
Arkadaşlar iyi geceler öncelikle 1 hafta önce kadar PC'me format attım ve Windows .old dosyamda önemli olarak düşündüğüm ve gitmesini istemediğim şeyler var. Ve C diskime temizlik yapıyordum karşıma böyle bir şey çıktı tiklersem Windows.old içindeki dosyalarım silinecek mi? Yoksa kalacak mı?

Çözüm
Hocam, eski sürüme geri dönmek için oluşturulan bir klasör. Böyle bir niyetiniz yoksa, silebilirsiz.
Hocam, eski sürüme geri dönmek için oluşturulan bir klasör. Böyle bir niyetiniz yoksa, silebilirsiz.

Çözüm
"Windows.old" formattan önceki sistem dosyalarıdır. İstersen silebilirsin fakat eski sürüme geri dönmek istersen dönemezsin.

İhtiyacım olan klasörleri bilgisayarıma aktardım geri kalan 45 GB yeri silşdi, m şu an PC im daha hızlı ve daha hızlı çalışıyor BIOS başlangıcı 12 snyden 6 buçuğa düştü.

Format, bir üst sürüme geçtikten sonra eğer memnun kalmadıysan bir önceki sürüme dönmen için bir yol. Eğer şikayetin yoksa silebilirsin. Yoksa da zaten 20 gün içinde kendiliğinden siliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı