Windows olmadan bilgisayar kullanmak riskli mi?

gojo12

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayar topladım ama daha Windows lisansı almadım. Sağ altta "Windows'u etkinleştirin". Yazısı duruyor. Bu şekilde kullanmam sakıncalı olur mu?
İnternette lisans satan saçma isimli birçok site var ve hiçbirine güvenemiyorum. Lisans almam gerekiyorsa güvenilir bir site linki atar mısınız?

Bilgisayar topladım ama daha Windows lisansı almadım. Sağ altta "Windows'u etkinleştirin". Yazısı duruyor. Bu şekilde kullanmam sakıncalı olur mu?
İnternette lisans satan saçma isimli birçok site var ve hiçbirine güvenemiyorum. Lisans almam gerekiyorsa güvenilir bir site linki atar mısınız?
Hayır, etkinleştirmeden kullanmak bir sakınca oluşturmaz.

İlla lisans almana gerek yok. Etkinleştirmeden gül gibi kullanabilirsin. Sadece bazı şeyler kısıtlı ama normal düzgün kullanırsın. Temayı falan değiştiremezsin diye biliyorum lisans olmayınca.

Adını söylemek istemediğim herkesin de bildiği online alışveriş sitelerinde kodunu anında teslim eden firmalar var.
Yıldızlarına bakarak satın alabilirsin.
Yıllar önce 10 TL'ye aldım hala kullanıyorum. :D

Hocam internete Windows ücretsiz etkinleştir yazıp saçma sapan videolardan bir şeyler yapıp KMS'yi aktif etmediğiniz sürece sorun yok.

Geri
Yukarı