Windows Oyun oynarken şarkı değiştirme

pisac

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7500F - RTX 4060Tİ
oernek-spotify-resim-png.png

Oyun oynarken şarkı değiştirmek istediğimizde eskiden böyle şeyler çıkıyordu, şu an çıkmasını bırak şarkı bile değiştiremiyorum Alt Tab yapmadan şarkı değiştiremiyorum. FN ile F tuşlarını da sırasıyla denedim klavyenin renk ayarlarını değiştirmekten başka işe yaramadı ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 2148936

Oyun oynarken şarkı değiştirmek istediğimizde eskiden böyle şeyler çıkıyordu, şu an çıkmasını bırak şarkı bile değiştiremiyorum Alt Tab yapmadan şarkı değiştiremiyorum. FN ile F tuşlarını da sırasıyla denedim klavyenin renk ayarlarını değiştirmekten başka işe yaramadı ne yapmalıyım?
Attığınız resimdeki bende hâlâ çıkıyor Windows 10 pro kullanıyorum mouse'a makro atayarak yaptım.

Eki Görüntüle 2148936

Hocam klavyenizde sardırma tuşuna benzeyen sonraki ve önceki şarkıyı açmak için tuş yok mu? Bende F6 ile F7 de var alt FN basıp değiştiriyorum.

O menü Windows 11'de taşındı. Win+a butonuyla açılan hızlı ayarlar menüsünden yapıyorsunuz artık.

Garip gelebilir fakat ben oyun oynarken mouse makro tuşlarını kullanmadığım için bu tuşlara atadım müzik ileri ve geriyi. Çok da güzel oldu. X mouse aracılığıyla yaptım( SteelSeries GG'den de yapabilirsiniz fakat bu program scroll lock açınca devre dışı kaldığından tuşları kullanmam gereken yerlerde çok hızlı geçiş yapmamı sağlıyor).

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı