Windows Phone 8.1 ile 3 kolon

Doğrudur ama Black güncellemesi sonrası şikayetçi olan bir sürü insan görmüştüm internette. Kamera kötü çekmeye başladı , telefon donmaya başladı , SIM kart okumuyor falan gibisinden. İnşallah bir sorunla karşılaşmam. :) 
Bu arada videoları bulamadım. Link atarsan sevinirim.

Ben kamera dışında sorun yaşayan görmedim. Gerçi kamera kullanmayı bilmeyen adam 1020'de bile şikayet ediyor. Otomatik modda her kamerada sorunlar olabilir. Ben kişisel sıkıntılar dışında 8.1'in hiçbir cihazda genel bir sıkıntıya yol açacağını düşünmüyorum.

Genel olarak WP. 8.1 tanıtımı. 630 veya 635 üzerinde ona tam dikkat edemedim. :) İkisinde de 512 MB RAM var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
O yüzden resmi güncellemeyi beklemek gerek. 512 MB RAM ile sorun olması imkansız. Nokia'nın tanıttığı ilk 8.1 işletim sistemli telefonlarda (630 ve 635) 512 MB RAM var. :) Ama belki önizleme sürümünde sorunlar olabilir.
Okuduguma göre L630 ve L635 te 1 GB RAM bulunmakta.Yinede 512 MB RAM güncelleme için sorun yaratmaz.:cool:

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı