Windows Phone 8'de Microsoft Hesabı Sorunu

Timmy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Yeni aldığım telefonun ayarlarını yaptıktan sonra uygulama indirmek için mağazaya girdim. Uygulama indirmek için microsoft hesabımız olması gerekiyor ki bende var bu hesap. Ama mail adresimi ve şifremi girdiğimde yanlış e-mail ya da şifre diyor. (Aynı mail ve şifre ile bilgisayardan microsoft hesabına erişebiliyorum). Yeni hesap oluşturayım istiyorum fakat bu sefer de internete bağlı olmama rağmen internete bağlanamadı uyarısı veriyor.

Çözümü ne olabilir, windows sitesindeki basit öneriler işe yaramadı. Şimdiden teşekkürler.

Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm fakat yine aynısını söylüyor (doğru mail ve şifreye yanlış diyor ve yeni hesap isteğine internete bağlı olmasına rağmen bağlı değilsiniz diyor)

Ekleme: windowsphone.com adresine aynı şifreyle girebiliyorum. Oradan mağazaya girip herhangi bir uygulamaya tıkladığımda (oturum açık olmasına rağmen) tekrar microsoft hesabı soruyor ve sonrasında şifreyi kabul etmiyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı