Windows Phone ile Bilgisayar Oyunu Oynamak

sertac332

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen gün Windows Phone'un mağazasında bir uygulama gördüm güzel gözüküyordu indirdim.
Uygulama bilgisayarındaki oyunu sana konsol olarak oynamanı sağlatıyor çok hoşuma gitti fakat ben beceremedim. İlk denememde PES12 oynamaya çalıştım oyunu programa attım ver telefonda gözükdü telefondan tıkladım ve bilgisayarda oyun açıldı bir anda benim bilgisayarımın ekranı telefonuma geldi ve konsol çıkdı ama oynayamadım sanırım destekleyen oyunlar var. Yapabilen olursa bana mesaj atabilir mi?
Güzel bir Uygulama bilgisayar telefonu Xbox konsolu olarak görüyormuş ama ben beceremedim.
KinoConsole | Windows Phone Apps+Games Store (United States)

Bu da videosu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu görünce aklıma şu tezim geldi:
Yakında herhalde oyunlara özel bulut sunucular kurulur da, millet oyunlar için paralar baymak yerine sunucudan yer kiralar internetten oynar.

Teziniz güzelmiş.
Kafa Ayarı #7 :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı