Windows Phone'dan Android'e Kişi Aktarımı

fankitonki

Kilopat
Elimde Nokia Lumia 525 model bir telefon var. Bundaki bilgileri yeni android bir cihaza aktarmam gerekiyor. Bir türlü beceremedim. Nasıl aktarabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Nokia Lumia 525 model bir telefon var. Bundaki bilgileri yeni android bir cihaza aktarmam gerekiyor. Bir türlü beceremedim. Nasıl aktarabilirim?
.vcf uzantılı olarak herhangi bir SD kartınıza rehberinizi dışarı aktarabiliyorsunuz diye biliyorum. Lumia 1320 kullanıcısıydım ordan Android'e geçtiğimde ben böyle yaptım.

Teşekkür ederim. Farklı bir yolla hallettim. Onu da ekleyim. Telefondan Outlook hesabını açıp kişileri senkronize ediyoruz. Daha sonra Outlook.com - Microsoft free personal email adresine giriyoruz. Burda yönet kısmında dışarı aktar seçeneğini seçiyoruz. İnen dosyayı Google hesabında kişilere içe aktar diyerek ekliyoruz. Android telefonda hesabı açtığımızda geliyor. Tek sıkıntım bazı kişiler başında @@@@@@ şeklinde geldi. Onu çözmeye çok uğraşmadım açıkçası.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı