Çözüldü Windows Problem Reporting

• Konuyu başlatan dewn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dewn

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda durup dururken böyle bir problem oluştu. Herhangi bir mavi ekran ya da bir programı açarken sorun yaşamadım ya da Windows açılışında hata da gelmedi ilk 15-20dk da yoktu ancak bilgisayarın biraz zorlandığı görünce görev yöneticisinde gördüm, nasıl çözerim?

1615985440297.png

Çözüm
Çözüm buldum dostlar. Kaspersky'ı kapatın Valorant'a girerken düzelir. Ek olarak Valorant'ı yönetici olarak çalıştırmayı açmıştım özelliklerinden. Belki o da etkilidir. Ama Kaspersky'dan kaynaklı gibi duruyor. Riot'a bilet attım da keşfettim.
Daha sadece bu gece denedim 2. Kez denemedim daha yani.
Çözüm buldum dostlar. Kaspersky'ı kapatın Valorant'a girerken düzelir. Ek olarak Valorant'ı yönetici olarak çalıştırmayı açmıştım özelliklerinden. Belki o da etkilidir. Ama Kaspersky'dan kaynaklı gibi duruyor. Riot'a bilet attım da keşfettim.

Çözüm

Haha evet böyle sorun çıkmıyor, Discord açıldı ve problem reporting bildirimi gelmedi fakat nedense hala Discord overlayi oyun içinde gözükmüyor saçma bir şekilde.
Neyse çözüm bulduğumuza sevindim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana bir şey söyliyim dün Kaspersky Total Security'i kaldırdıktan sonra herhangi bi problem kalmadı.

Sizde de işe yaradığını sevindim.

Sana bir şey söyleyeyim dün Kaspersky Total Security'i kaldırdıktan sonra herhangi bir problem kalmadı.

Sadece Valorant'a girerken kapatsan yeterli oluyor sanıyorum. Silmene gerek yok bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky ben senelik üyeliğim var ucuz olduğu için almıştım silip tekrar yüklemen fayda ettiyse buraya yazar mısın bende ona göre silip tekrardan yükleyim.
Henüz yüklemedim ancak yüklediğimde bilgilendirme yaparım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı