Windows Programsız Dosya Kurtarma

SebinLi028

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Computer Engineer
Herkese merhaba, benim bir sorum olacaktı. Windows'da kaybolan dosyalarımızı Recovery programları olmadan Windows'un kendi kurtarma programlarıyla nasıl kurtarabiliriz? Ben diğer Recovery programları ile kurtardığım için Windows'un kendi yazılımı ile nasıl kurtarabilirim ve böyle kaç tane yazılım vardır.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'un böyle bir aracı bulunmamakta. Üçüncül parti bir yazılım kullanmak zorundasınız. Bir çok veri kurtarma yazılımı aynı read/find algoritmasını kullandığı için popüler herhangi bir kurtarma yazılımı kullanabilirsiniz.

Windows'un böyle bir aracı bulunmamakta. Üçüncül parti bir yazılım kullanmak zorundasınız. Bir çok veri kurtarma yazılımı aynı read/find algoritmasını kullandığı için popüler herhangi bir kurtarma yazılımı kullanabilirsiniz.
Windows'da kurulu olarak gelen bir yazılım varmış birisinden öğrenmiştim. İnternetten arattırdığımda sadece Sistem Geri Yükleme var o da kurtarma değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı