Windows Server 2008 Foundation R2

'Diğer Windows Sürümleri' bölümünde Gudermes tarafından 7 Eylül 2010 tarihinde başlatılan konu.

 1. Gudermes

  Gudermes Decapat

  Katılım:
  4 Eylül 2010
  Mesajlar:
  504
  Beğenileri:
  158
  Windows Server 2008 Foundation R2

  Windows Server 2008 R2 Foundation
  Küçük ölçekli işletme sahipleri ve küçük ölçekli işletmeleri destekleyen BT personelini hedefleyen düşük maliyetli, giriş düzeyi bir teknoloji temelidir. Foundation, kuruluşlara genel iş uygulamalarını çalıştırması ve ayrıca bilgi ve kaynak paylaşması için bir temel sağlayan makul fiyatlı, kullanımı kolay, kendini kanıtlamış ve güvenilir bir teknolojidir.

  Windows Server 2008 R2 Standard
  Şimdiye kadarki en sağlam Windows Server işletim sistemidir. Dahili, geliştirilmiş Web ve sanallaştırma özellikleriyle sunucu altyapınızın güvenilirlik ve esnekliğini artırmak ve ayrıca zamandan tasarruf etmek ve maliyetleri düşürmek amacıyla tasarlanmıştır. Güçlü araçlar sunucularınız üzerinde daha yüksek bir denetim sağlar ve yapılandırma ve yönetim görevlerinizi kolaylaştırır. Ayrıca, gelişmiş güvenlik özellikleri verilerinizi ve ağınızı korumak ve kuruluşunuz için sağlam, yüksek güvenilir bir temel sağlamak amacıyla işletim sistemini kuvvetlendirir.

  Windows Server 2008 R2 Enterprise
  Kritik iş yükleri için daha düşük maliyetli ve güvenilir destek sağlayan gelişmiş bir sunucu platformudur. Sanallaştırma, güç tasarrufu ve yönetilebilirlik için yeni özellikler sağlamakta ve mobil çalışanların şirket kaynaklarına erişmesini kolaylaştırmaktadır.

  Windows Server 2008 R2 Datacenter
  Küçük ve büyük sunucularda kritik iş uygulamaları ve yüksek ölçekli sanallaştırma kullanmak için kurumsal sınıfı bir platform sağlar. Mobil ve şube çalışanları için kullanılabilirliği artırır, güç yönetimini geliştirir ve çözümleri entegre eder. Sınırsız sanallaştırma lisansı hakkıyla uygulamaları konsolide ederek altyapı maliyetlerinin düşürür. 2 den 64 işlemciye kadar ölçeklenebilir. Windows Server R2 2008 Datacenter, kurumsal sınıfı sanallaştırma ve ölçeklendirme çözümlerinin üzerine kurulabileceği bir temel sağlar.

  Windows Web Server 2008 R2
  Güçlü bir Web uygulama ve hizmet platformudur. Internet Information Services (IIS) 7.5 içeren ve tamamıyla Internet sunucusu olarak tasarlanmış bu ürün, yaygın geliştirme platformlarıyla birlikte kullanıldığında altyapı maliyetlerini düşürmek için gelişmiş yönetim ve diagnostik araçları sağlar. Sağladığı Web Sunucusu ve DNS Sunucusu görevleri ve ayrıca geliştirilmiş güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik sayesinde bu platform, özel Web sunucusundan tüm Web sunucusu grubuna kadar en zorlu ortamları yönetmenizi sağlar.

  Itanium Tabanlı Sistemler için Windows Server 2008 R2
  Kritik uygulamaları kullanmak için bir kurumsal sınıfı platform sağlar. Büyüyen işletme gereksinimlerini karşılamak için veritabanı, iş alanı ve özel uygulamaları ölçeklendirir. Yük devretme kümelemesi ve dinamik donanım bölümleme özellikleriyle kullanılabilirliği geliştirir. Windows Serverın sınırsız sayıda sanal örneğini çalıştırma hakkıyla uygulamaları sanallaştırır. Itanium Tabanlı Sistemler için Windows Server 2008 R2, yüksek dinamik bir BT altyapısı için temel sağlar.
   

Sayfayı Paylaş