Windows server 2022 rms kurulum hatası

johncena34

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, sizlere uzun zamandır sıkıntısını yaşadığımız bir konudan bahsedeceğim. Arkadaşlar kısa özetlemek gerekirse; rms kurulumu gerçekleştirmek istiyorum ancak şu şekilde bir hata alıyorum. Çözümü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• 7ECvV.jpg
    7ECvV.jpg
    123,5 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, sizlere uzun zamandır sıkıntısını yaşadığımız bir konudan bahsedeceğim. Arkadaşlar kısa özetlemek gerekirse; rms kurulumu gerçekleştirmek istiyorum ancak şu şekilde bir hata alıyorum. Çözümü bilen var mı?

Önce bütün Windows Update'leri yaptın mı? Ben sorunu öyle çözmüştüm. Bütün Update'leri çektim tekrar denedim kurmuştu.

Önce bütün Windows Update'leri yaptın mı? Ben sorunu öyle çözmüştüm. Bütün Update'leri çektim tekrar denedim kurmuştu.
Gerçekten bu sorunu siz yaşadınızmı? ben bir tek ben yaşadım zannediyordum

B

Bir de biraz detaylı anlatabilirmisiniz? 7 aydır sorunu çözmeye çalışıyoruz gerçekten bıktık bu problemden

Windows Update bölümüne gir güncelleştirmeleri denetle. Bütün güncelleştirmeleri kur.
Tamamdır deniyoruz teşekkürler. Forumdan ayrılmıyorum. :D sorunu yaşayan bir Türk gördüm.

Arkadaşlar sorun çözülemedi hala bir fikri olan varmı?

Arkadaşlar sorun çözülemedi hala bir fikri olan varmı?

@SerdarEdition Hocam, bize bu serverı türkçe kurulu olarak getirmişler. Ondan kaynaklı olabilirmi? ingilizce değil türkçe çünkü?

Sorunu çözebilecek varmı?

Son düzenleme:
Tamamdır deniyoruz teşekkürler. Forumdan ayrılmıyorum. :D sorunu yaşayan bir Türk gördüm.

Arkadaşlar sorun çözülemedi hala bir fikri olan var mı?

Arkadaşlar sorun çözülemedi hala bir fikri olan var mı?

@SerdarEdition Hocam, bize bu serverı Türkçe kurulu olarak getirmişler. Ondan kaynaklı olabilir mi? İngilizce değil Türkçe çünkü?

Sorunu çözebilecek var mı?

Türkçede kullanıyorum hocam bir sorun görmedim. Belki ISO'yu temiz indirip tekrar temiz kurulum yapıp önce Update'lerini çekip deneyebilirsin. Ya da İngilizce olarak ISO indir temiz kur önce Update'lerini yap bütün Update'ler bitsin öyle dene.

Türkçede kullanıyorum hocam bir sorun görmedim. Belki ISO'yu temiz indirip tekrar temiz kurulum yapıp önce Update'lerini çekip deneyebilirsin. Ya da İngilizce olarak ISO indir temiz kur önce Update'lerini yap bütün Update'ler bitsin öyle dene.
Ya sıkıntı olan şey firma içerisinde bunu bir hafta sonu gelip yapmam gerekiyo ve beni çok uğraştırıcak o yüzden kolay yöntemler arıyorum. Şimdi herşeyi silip tekrardan kurarsam sıkıntıya sokabilir.

Ya sıkıntı olan şey firma içerisinde bunu bir hafta sonu gelip yapmam gerekiyor ve beni çok uğraştıracak o yüzden kolay yöntemler arıyorum. Şimdi her şeyi silip tekrardan kurarsam sıkıntıya sokabilir.

Ya da şöyle yapın. Bu yapacağınız işlemin bir aciliyeti yoksa. İngilizce ISO indirin elinizde işe yaramayan bir PC varsa ona kurup bütün Update'lerini çektikten sonra deneyin. Test başarılı olursa bir hafta sonu sıfırdan kurulum yapmanız gerekebilir.

Ya da şöyle yapın. Bu yapacağınız işlemin bir aciliyeti yoksa. İngilizce ISO indirin elinizde işe yaramayan bir PC varsa ona kurup bütün Update'lerini çektikten sonra deneyin. Test başarılı olursa bir hafta sonu sıfırdan kurulum yapmanız gerekebilir.
Ben sanal makinede denedim ingilizce sürüm ile hiçbir sıkıntı olmadan kuruldu anlamadığım şey kendi serverımızda neden olmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı