Windows ses çıkış frekansını nasıl değiştirebilirim?

TyroneGames

Hectopat
Merhabalar Windows 8.1 kullanıyorum. Aşağıdaki ses frekanslarına 432 Hz veya 528 Hz eklemek istiyorum. Böyle bir şey mümkün müdür?

images.jpg

Dinlediğiniz 440 Hz şeytanın frekansıdır. İnsan vücuduna ve beynine olumsuz etkiler yapar. 432 Hz doğanın frekansıdır. Bu amerikalılar kendileri şeytan olduklarından dünya standardı olarak 440 Hz’i benimsemişlerdir. Çoğu müzik banttan çıkarken 440 Hz olması gerekir. Aksi halde o müziği yayınlayamazlar. Lütfen bana yardımcı olun. Herhangi bir driver program vs önerin şu Windows'un Hz'ini değiştirebileyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korkarım şeytan ile iş birliği yapmak zorundasın. Tanrı seni korusun. 😁

- Windows da gördüğün frekanslar haricinde bir ayar yok. Öyle bir sürücü de yok.

Merhabalar Windows 8.1 kullanıyorum. Aşağıdaki ses frekanslarına 432 Hz veya 528 Hz eklemek istiyorum. Böyle bir şey mümkün müdür?

Eki Görüntüle 494062

Dinlediğiniz 440 Hz şeytanın frekansıdır. İnsan vücuduna ve beynine olumsuz etkiler yapar. 432 Hz doğanın frekansıdır. Bu amerikalılar kendileri şeytan olduklarından dünya standardı olarak 440 Hz’i benimsemişlerdir. Çoğu müzik banttan çıkarken 440 Hz olması gerekir. Aksi halde o müziği yayınlayamazlar. Lütfen bana yardımcı olun. Herhangi bir driver program vs önerin şu Windows'un Hz'ini değiştirebileyim.

Konuyu açarken yapmak istediğiniz şeyi anladım ama konu içeriğinde şaka yaptığınızı söyleyin lütfen. Ayrıca 432 Hz derken 43200 Hz mi demek istiyorsunuz?

Eki Görüntüle 494062

Bu frekanslar o frekanslar değil. Windowstaki 48, 96, 192 khz gibi ayarlar, kayıt sırasında saniyede ne kadar örnekleme yapabileceği hususunda seçilen ayarlardır. Mesela 48khz saniyede 48.000 sample örnegi alması gibi. Senin dediğin konu ise müziği oluşturan enstrumanların akordu uluslar arası standart olarak kabul görmüş 440hz olarak akordlanip müziği bu frekansta üretilmesi. Yani sen 432hz istiyosan dinlediğin müzikte kullanilan tum enstrumanların akordunun 432hz e göre akordlanması gerekip kaydın öyle gerceklestirilmesi gerekir. Yoksa hiç bir şekilde 440hz ile üretilmis bir muzigi baska frekanslara dönüştüremezsin.

Allah belasını versin versin o zaman 440 hz standardını koyanların.

Anlamadım var mı bir kanıtınız bu frekansın olumsuz etkileri hakkında? Bilimsel bir kanıttan bahsediyorum tabii.

Anlamadım var mı bir kanıtınız bu frekansın olumsuz etkileri hakkında? Bilimsel bir kanıttan bahsediyorum tabii.
Biraz geç veriyorum yanıtı kusura bakmayın. 440 hertz arkadaşın dediği gibi şeytanın frenkansıdır. 432 hertz vs 440 hertz yazarak bilimsel olarak zararlarını gözlerinizle görebilirsiniz. Ayrıca bu frekans epifiz bezinin çalışmasını büyük miktarda durdurur. Neden bu hertz kullanmaya zorunlu tuttukları zaten belli. xxxtentacion bu gerçeği açıkladıktan sonra öldürüldü zaten. Epifiz bezinin ne işe yaradığını ve neden köreltilmek istendiğini araştırıp bulabilirsiniz.

Biraz geç veriyorum yanıtı kusura bakmayın. 440 hertz arkadaşın dediği gibi şeytanın frenkansıdır. 432 hertz vs 440 hertz yazarak bilimsel olarak zararlarını gözlerinizle görebilirsiniz. Ayrıca bu frekans epifiz bezinin çalışmasını büyük miktarda durdurur. Neden bu hertz kullanmaya zorunlu tuttukları zaten belli. xxxtentacion bu gerçeği açıkladıktan sonra öldürüldü zaten. Epifiz bezinin ne işe yaradığını ve neden köreltilmek istendiğini araştırıp bulabilirsiniz.
Şeytan frekansı derseniz bu bilimsel bir açıklama olmaz. Şeytan çıkıp size bu benim frekansım mı dedi? Xxxtentacion bunu açıkladığı için öldürülmedi, varsa kanıtınız bunu da gösterin lütfen.

Bu konudaki ihtiyacınızı giderebilmisinizdir diye düşünüyorum. Pc ve android için programlar uygulamalar var bu konuda. 432hz, 528hz...

Eki Görüntüle 494062

Dediğiniz ayarları; 24 bit ve 192000 Hz olarak ayarlıyorum her driver kurduktan sonra. Belki şarkılarım o kadar kaliteli değil zira flac müzikler bile şuan 44 hz ama ben dediğiniz ayarı en yüksek şekilde ayarlıyorum. Ses kalitesini pek etkilemez bu şekilde ama ben öyle kullanmayı seviyorum diyelim. Saygılarımla..

Geri
Yukarı