Çözüldü Windows Ses hizmetini başlatınca hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Loyp

Hectopat
Yer
Bakü
Daha fazla  
Ses hizmeti çalışmadı için hizmetlerden açmayı denedim ama bu hatayı veriyor.

ekran.PNG

Çözüm
Evet hocam denedim.

Sizin aldığınız hatanın aynısı gibi, bunu deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu da deneyebilirsiniz bunlar Windows 7 için gösterilmiş ama Win 8.1'de de çalışabilir.

Bunlara ek olarak bu hatanın olmadığı bir tarihe sistem geri yükleme noktasıyla geri dönerek deneyebilirsiniz.

Hatalar için DISM ve SFC aracıyla onarmayı deneyebilirsiniz. Windows 8.1 için gene çalışacaktır.

Böyle açmayı deneyebilirsiniz.

Böyle açmayı deneyebilirsiniz.

Hocam oradan otomatik yaptım ama hala başlat tuşuna basınca aynı hatayı veriyor.

Hocam oradan otomatik yaptım ama hala başlat tuşuna basınca aynı hatayı veriyor.

Regedit girdisinden dediğim gibi yapınca hizmetlere tekrar girip başlat tıklamanıza gerek yok, bilgisayarı yeniden başlattığınız zaman hizmetin aktifleşmesi gerekir. Eğer bu işe yaramazsa buna bakabilirsiniz tam aynı hata değil ama bir kullanıcı böyle çözmüştü.

Hataya bakarsak erişim engeli, erişim engellendi gibi bir şey demiyor ama diğer ses hizmetleri çalışmadığından ya da hatalı olduğundan dolayı bu hatayı vermiş olabilir.

Size tavsiyem, bu uygulamayı indirip yönetici olarak çalıştırın tüm Windows hizmetlerini varsayılan değerlerine döndürecek buna ses hizmetleri dahil. Böylece normal bir şekilde çalışması lazım. Bir de bu hatayı ne yaptıktan sonra aldınız?

Son düzenleme:
Hocam sanırım virüslü dosya indirmiştim Malwarebytes ile temizledim ama.

Virüs neden ses hizmetini kapatsın? Bana mantıklı gelmedi virüsün yapması ama o olaydan sonra olduysa bir nedeni vardır tabii ki. Yazdığım yöntemleri deneyerek çözmeyi deneyebilirsiniz.

Evet hocam denedim.

Sizin aldığınız hatanın aynısı gibi, bunu deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu da deneyebilirsiniz bunlar Windows 7 için gösterilmiş ama Win 8.1'de de çalışabilir.

Bunlara ek olarak bu hatanın olmadığı bir tarihe sistem geri yükleme noktasıyla geri dönerek deneyebilirsiniz.

Hatalar için DISM ve SFC aracıyla onarmayı deneyebilirsiniz. Windows 8.1 için gene çalışacaktır.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı