Çözüldü Windows sesleri gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

318177

Hectopat
Selamlar 2 3 gündür olmaya başladı bu olay. Sistem ayarlarından sistem seslerini açmama rağmen hala sistem sesleri çalışmıyor. Örneğin ses barını sonuna kadar çekince bırakınca gelen ses artık gelmiyor. Nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@ErdemdDL Hoparlör kasanın arkasında olay şu ayarlardan özel olarak girince düzeldi şimdi bende anlamadım ama ilginiz için teşekkür ederim. :D
Masaüstüne sağ tıklayın kişileştirme butonu çıkacakdır ona tıklayın gelen sayfada sesler olacak orada Windows varsayılan seçilimi diye kontrol edin eğer seçili değilse üzerine sağ tıklayın ve seçin bana da skinpack indirdim diye olmuştu böyle yapmıştım.

@ErdemdDL Hocam şöyle normalde ben Windows ses barını çekince hoporlorden ses geliyıyor ama ses kartını seçince kulaklıktan ses gelmiyor ve örneğin YouTube'dan bir video açtım dokunduğum anda kulkalığa pıt diye tuş sesleri geriyor anlamadım gitti.

@ErdemdDL hocam şöyle normalde ben Windows ses barını çekince hoporlorden ses geliyıyor ama ses kartını seçince kulaklıktan ses gelmiyor ve örneğin YouTube'dan bir video açtım dokunduğum anda kulkalığa pıt diye tuş sesleri geriyor anlamadım gitti.

Kulaklığı kullanırken peki hopörlörü çıkarıyor musun?
Yemek yiyip geldimde ondan göremedim geç cevabım için lütfen kusura bakmayın.

Geri
Yukarı