Oyunlarda konuşma sesleri gelmiyor

Tadashi00

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi oyunlarda konuşma sesleri gelmiyor diğer sesler geliyor ama konuşma sesleri yok.
Sürücüler güncel kontrol ettim.Denediğim oyunlar (Watch Dogs 2, Witcher 3 Wild Hunt)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlis ses kalibrasyonunda oynuyor olabilirsin. Ornegin stereo kulaklik ile 7.1 denemek gibi.

Kullandigin kulaklik usb girisli mi ?

Yanlis ses kalibrasyonunda oynuyor olabilirsin. Ornegin stereo kulaklik ile 7.1 denemek gibi.

Kullandigin kulaklik usb girisli mi ?
Hayırhttps://www.hepsiburada.com/razer-kraken-pro-v2-green-oval-kulakustu-oyuncu-kulaklik-p-HBV000007K3JH?magaza=Pliples bu kulaklık var bununla denedim bunda da aynı sorun devam ediyor Ama normalde kulaklık kullanmıyorum hoparlör ile dinliyorum fakat kulaklık ile de denedim yine konuşma sesleri duyulmuyor onun haricinde ki bütün sesler geliyor.

Directx dosyasını yeniden yüklemeyi dene. Bu gibi ses sorunlarına bazen çözüm olabiliyor.
Onu nasıl yapabilirim Windows'un sitesinde (
Güncelleştirmeler Windows Update aracılığıyla edinilebilir. DirectX'in bu sürümleri için tek başına bir paket yoktur.) yazıyor. Denetim masasından da kaldıramamıyorum veya Aygıt yöneticisinde de yok.
Directx dosyasını yeniden yüklemeyi dene. Bu gibi ses sorunlarına bazen çözüm olabiliyor.
Tamam direk indirip kurdum bilgisayarı yeniden başlattım işe yaradı, Teşekkürler.

Son düzenleme:
Güncelleştirmeler Windows Update aracılığıyla edinilebilir. DirectX'in bu sürümleri için tek başına bir paket yoktur.) yazıyor. Denetim masasından da kaldıramamıyorum veya Aygıt yöneticisinde de yok.
Oyunların kendi yükleme dosyalarında olur. Mesela Witcher 3 Wild Hunt'ın kendi yükleme dosyası içinde vardır. Redist dosyası içinde olabilir büyük ihtimal. Kaldırmaya çalışma zaten repair şekli yapmaya veya kurmaya çalış. Bir de kontrol amaçlı başlat çalıştır kısmına dxdiag yaz. Herhangi yanlış birşey var mı diye kontrol et.

Tamam direk indirip kurdum bilgisayarı yeniden başlattım işe yaradı, Teşekkürler.

Sorununu çözdüyse sevindim. Rica ederim :)

Son düzenleme:
Oyunların kendi yükleme dosyalarında olur. Mesela Witcher 3 Wild Hunt'ın kendi yükleme dosyası içinde vardır. Redist dosyası içinde olabilir büyük ihtimal. Kaldırmaya çalışma zaten repair şekli yapmaya veya kurmaya çalış. Bir de kontrol amaçlı başlat çalıştır kısmına dxdiag yaz. Herhangi yanlış birşey var mı diye kontrol et.

Sorununu çözdüyse sevindim. Rica ederim :)
bende dricetx in son sürümü var fakat ses gelmiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı