Windows+Shift+CTRL+b Kombinasyonu zararlı mı?

Selim Akıncı

Hectopat
Selamlar. Sea of Thieves oynarken arkadaş bana bu kombinasyonu yapmamı söyledi. Ben de yaptım ve ekran 1 saniyeliğine gidip geldi. İnternetten baktığımda ekran kartı sürücüsünü resetliyormuş. Ekran kartına bir zararı olmuş mudur? Peki şimdi benim ekran kartı driverini sil baştan yüklememe gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınıza bir zararı olduğunu veya tekrar sürücü kurma gerekliliğiniz olduğunu sanmam. Oyun içerisindeki sorununuz çözüldü mü?

Öğrendiğim kadarıyla Driver silmiyor, sadece driver'ı resetleyip yeniden başlatıyor, bu kombinasyonu kullandığınızda düzgün çalışan AMD sistemlerde bir anlığına ekran gidip geliyor, NVIDIA ve diğer dahili grafik birimleri tarafında ise bu olay yok sanırım. Kombinasyon genelde görüntüleme hataları ve sorunları için kullanılıyor. Ekran kartına bir zararı olmaz. Eğer sürücünün silinip silinmediğinden emin olmak istiyorsanız yazılımını kontrol edin, sorunsuz çalışıyorsa bir şey yapmanıza gerek yok.

Öğrendiğim kadarıyla Driver silmiyor, sadece driver'ı resetleyip yeniden başlatıyor, bu kombinasyonu kullandığınızda düzgün çalışan AMD sistemlerde bir anlığına ekran gidip geliyor, NVIDIA ve diğer dahili grafik birimleri tarafında ise bu olay yok sanırım. Kombinasyon genelde görüntüleme hataları ve sorunları için kullanılıyor. Ekran kartına bir zararı olmaz. Eğer sürücünün silinip silinmediğinden emin olmak istiyorsanız yazılımını kontrol edin, sorunsuz çalışıyorsa bir şey yapmanıza gerek yok.
yok benim nvida laptopdada gidip geliyor

Öğrendiğim kadarıyla driver silmiyor, sadece Driver'ı resetleyip yeniden başlatıyor, bu kombinasyonu kullandığınızda düzgün çalışan AMD sistemlerde bir anlığına ekran gidip geliyor, NVIDIA ve diğer dahili grafik birimleri tarafında ise bu olay yok sanırım. Kombinasyon genelde görüntüleme hataları ve sorunları için kullanılıyor. Ekran kartına bir zararı olmaz. Eğer sürücünün silinip silinmediğinden emin olmak istiyorsanız yazılımını kontrol edin, sorunsuz çalışıyorsa bir şey yapmanıza gerek yok.

Ben NVIDIA GeForce GTX kullanıyorum bende de ekran 1 saniyeline 2 defa gidip geliyor.

Geri
Yukarı