Windows sıfırlamasında ''Bulut indirme'' ve ''Yerel yeniden yükleme'' seçeneklerinden hangisi tercih edilmeli?

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 6B
O makaleyi okumuşum ki burada konu açmışım.
Yani anlamayıp buradan yardım alıyorum.

Eğer internetiniz sınırlı değilse ve biraz yavaş olmasını kabul ederseniz bulutu seçin bulut sanki USB'den atıyormuş gibi Windows'u tertemiz şekilde kurar ama diğeri sadece kişisel dosya ve ayarlaı siler.
Bence aceleniz yoksa bulutu bulut çok daha iyi.

Yardımlarınız için teşekkürler 20H2 sürümünü kullanıyorum fakat yine de bulut indirme yapacağım internet ne yavaş ne hızlı (kablolu) bir acelemde yok kendi kendine yükler.

@m47 hocam bende aynı ikilemdeyim bilgisayarıma bir trojan bulaştı ve kurtulamıyorum en son çare sıfırlıcam siz bulut indirmeyi yaptınız sanırım sürücüler vs siliniyor mu yoksa bilgisayar aynen ilk aldığınız gibi mi oluyor?

@m47 hocam bende aynı ikilemdeyim bilgisayarıma bir trojan bulaştı ve kurtulamıyorum en son çare sıfırlıcam siz bulut indirmeyi yaptınız sanırım sürücüler vs siliniyor mu yoksa bilgisayar aynen ilk aldığınız gibi mi oluyor?

Öncelikle trojan bulaştıysa Kaspersky ve MBAM ile tarayın. Onlar büyük ihtimalle bulur, bulamazsa Kaspersky rescue disk ile tarayın. Olmazsa USB ile format atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı