Windows sıfırlarken belirli bir hard disk içeriğini korumak

Nomrukan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımı sıfırlamak istiyorum ama birisi SSD olmak üzere 3 farklı depolama aygıtım var. Her birisi kendi harf kodu ile diğerinden bağımsız çalışıyor. Yani yerel disk C SSD, yerel disk D ve E "sistem ayrıldı" olarak gözüküyor. Yerel disk F ve G de 2 ayrı HDD olarak bulunuyor. Benim yapmak istediğim bilgisayarı sıfırlarken yerel disk C ve F sıfırlansın, g ise olduğu gibi kalsın.
Ben bilgisayarı sıfırlarken "her şeyi kaldır" dediğimde tüm sürücüler mi gidecek yoksa bir şeyleri saklama şansı verecek mi?

Sanırım Windows içinde bulunan sıfırlama tüm diskleri siliyor ama USB ile format atarsanız sadece istediğiniz diskleri silip diğerlerini olduğu gibi bırakabilirsiniz.

Sanırım Windows içinde bulunan sıfırlama tüm diskleri siliyor ama USB ile format atarsanız sadece istediğiniz diskleri silip diğerlerini olduğu gibi bırakabilirsiniz.
Elimde güncel bir USB yok, hazırlamakla da uğraşmak istemiyorum açıkçası. Sanırım en iyisi hayati dosyaları fiziki ya da bulut olarak yedek almak. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı