Çözüldü Windows simgesi çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yukionii

Picopat
Daha fazla  
Spotify açmaya çalışırken "Explorer.EXE sınıf kaydedilmemiş" uyarısı verdi ve açmadı. Dün de WhatsApp açamıyordum ve hala açamıyorum. Kapatıp açayım dedim, sol dipteki Windows simgesine basınca hiçbir şey olmuyor. Yenileyeyim dedim fareye sağ tık yapınca da hiçbir şey çıkmıyor. Klavyeden Windows'a basıp öyle kapattım laptopu. Tekrar açtım şimdi sağ tık çalışıyor, Spotify açıyor ama hala Windows simgesine basınca hiçbir şey olmuyor. Nede problem var sizce?
ESET antivirüs kullanıyorum ve dün taramada temiz çıktı. Yakın zamanda herhangi bir şey indirmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bilgisayarınıza çok fazla yük binince oluyor sanırsam Windows ve arama çubuguna tıklıyorsunuz ve çalışmıyor ise. Aynı sorun bende de var bilgisayarınızı kapatıp açınız.

Sorun gitmezse, yazılımsal bir sorun olabilir.

Edit: Yaşadığım için söylüyorum.

Evet kutsal yöntem işe yaradı :) . Kapatıp açtım şu an sorunsuz çalışıyor. Virüs bulaştığını falan sanmıştım. Sağ olun arkadaşlar yardımcı olduğunuz için.
Windows orjinal mi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayır değil sanırım, kuzenimin laptopunu kullanıyorum ve teknik serviste format attırdığını söylemişti.

Spotify açmaya çalışırken "Explorer.EXE sınıf kaydedilmemiş" uyarısı verdi ve açmadı. Dün de WhatsApp açamıyordum ve hala açamıyorum. Kapatıp açayım dedim, sol dipteki Windows simgesine basınca hiçbir şey olmuyor. Yenileyeyim dedim fareye sağ tık yapınca da hiçbir şey çıkmıyor. Klavyeden Windows'a basıp öyle kapattım laptopu. Tekrar açtım şimdi sağ tık çalışıyor, Spotify açıyor ama hala Windows simgesine basınca hiçbir şey olmuyor. Nede problem var sizce?
ESET antivirüs kullanıyorum ve dün taramada temiz çıktı. Yakın zamanda herhangi bir şey indirmedim.
Hocam bilgisayarınıza çok fazla yük binince oluyor sanırsam Windows ve Arama çubuguna tıklıyorsunuz ve çalışmıyor ise. Aynı sorun bendede var bilgisayarınızı kapatıp açınız.

Sorun gitmezse , yazılımsal bir sorun olabilir.

Edit : Yaşadığım için söylüyorum.

Hocam bilgisayarınıza çok fazla yük binince oluyor sanırsam Windows ve arama çubuguna tıklıyorsunuz ve çalışmıyor ise. Aynı sorun bende de var bilgisayarınızı kapatıp açınız.

Sorun gitmezse, yazılımsal bir sorun olabilir.

Edit: Yaşadığım için söylüyorum.

Evet kutsal yöntem işe yaradı :) . Kapatıp açtım şu an sorunsuz çalışıyor. Virüs bulaştığını falan sanmıştım. Sağ olun arkadaşlar yardımcı olduğunuz için.

Çözüm

Geri
Yukarı