Windows Store'dan Bir Şey İndirilmiyor

wick_004

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar Microsoft Store'dan bir şey indiremiyorum "yükle" butonuna bastığımda bir şey olmuyor. Ayrıca Xbox uygulamasını da kuramıyorum başka bir Windows'ta yükleme yapabiliyorum ancak benim Windows'umda olmuyor, "bu uygulama cihazınıza yüklenmiş" hatası da alıyorum. N ancak o vakit yükle butonu da aktif olmuyor. Problem nedir anlatır mısınız?

Dosya Ekleri

• sda.PNG
    sda.PNG
    215,7 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede oluyordu bu bırakıp gidince bir bakmışım indireceğim şey inmiş oluyor bilgisayarı yeniden başlatıp denersen olur onun dışında bekle illa başlıyor yani orda indirme çizgisi çıkmıyor fakat inmiş oluyor.

Bir şey fark ettim. İndireceğim program Xbox uygulamasıydı, programı kurması için çok uzun bir süre bekledim(yaklaşık 2 saat.)"windowsapps" klasöründe "Microsoft. Xboxapp_48.69.18001.0_X64__8Wekyb3D8bbwe" bir alt klasör buldum. İçinde Xbox'ın program dosyaları vardı ancak "XboxApp.exe" 'i açmaya çalıştığımda SharedLibrary.dll bulunamadı hatası veriyor. Ancak diğer bilgisayarımda bu hata yok. Sanırım Xbox doğru biçimde kuruldu ancak bir hata sonucu kuruldu bilgisi gitmedi ve bilgisayar link oluşturmadı. Hala indirilmişler bölümünde Xbox duruyor ancak "kur" 'a basınca çalışmıyor.
Denedim ancak bir süre sonra kendi kendine kapandı. Yeniden başlatıp deneyeceğim. Eğer yine olmaz ise önce "WindowsApps" Klasöründeki dosyaları temizleyeceğim.

Dosya Ekleri

• ss.PNG
    ss.PNG
    31,9 KB · Görüntüleme: 26
  • ss2.PNG
    ss2.PNG
    14,1 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı