Windows Subsystem For Android artık ön izleme güncellemelerini alabilir

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Daha öncesinde Windows, Xbox, Microsoft Edge ve Microsoft Office gibi programlar için test sürümlerini alınmasına olanak sağlayan Insider Programı, şimdi Windows Subsystem for Android için Preview Program olarak mevcut. Daha fazla bilgi ve katılım için aşağıdaki linki seçin.

Ekran Görüntüsü (5).png

Insider programında değilim ve başvuru yaptım bakalım ne olacak ki sisteme kurdum Play Store ekli olarak.
Belki Insider programa dahil olursam direkt indirebilirim.
Ama Play Store dahil edilemez sanırım o zaman. Denemedim ama tahminim olmaz.

Insider programında değilim ve başvuru yaptım bakalım ne olacak ki sisteme kurdum Play Store ekli olarak.
Belki Insider programa dahil olursam direkt indirebilirim.
Ama Play Store dahil edilemez sanırım o zaman. Denemedim ama tahminim olmaz.
Modifiye edilmiş Windows Subsystem For Android sürümleri, Preview Program güncellemelerini almayabilir. Sadece Microsoft Store'dan edinilen orijinal Windows Subsystem For Android uygulaması ve Amazon Apptore uygulaması, Preview güncellemelerini alacaktır.

Modifiye edilmiş Windows Subsystem For Android sürümleri, Preview Program güncellemelerini almayabilir. Sadece Microsoft Store'dan edinilen orijinal Windows Subsystem For Android uygulaması ve Amazon Apptore uygulamaları, Preview güncellemelerini alacaktır.
Bence de öyle. Ama onda da Play Store olmadıktan sonra Huawei satın alınan bir telefon gibi olacak :)))

Esasen + kurulduktan sonra sisteme kolaylıkla entegre edilebiliyor olsa fena olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı