Çözüldü Windows sürücüyü görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

filozofunpiri

Centipat
Bilgisayara format attım ancak sürücüyü gör üyor HP'nin sitesinden seri numarasını yazarak gerekli sürücülere baktım ancak bu bilgisayara ait sürücü bulunamadı hatası alıyorum. HP'nin sitesinden başka işketim sistemi için sürücü indir yazısına tıkladığımda Windows 11 64 Bit için gerekli sürücüler var. İnternette gördüğüm bir videoda bu sürücüyü indirip flashla bilgisayara kuruyorlar ve işlem çözülüyor "Intel Rapid Storage Technology driver" bende aynısını yapınca flash içinden bu sürücüyü görmüyor.

20231026_152836.jpg

20231026_152836.jpg

BIOS'da RST olarak arayın, onu AHCI olarak değiştirmeniz gerekiyor.
Bu da yok.Şimdi ben flash bellek ile sürücü yüklemeye çalışıyorum.İndirdiğim exe sürücüsünü başka bir bilgisayarda kurarsam o bilgisayarda sorun olurmu amacım exe'ten çıkan dosyayı flash'a atmak sonra da format atılacak bilgisayara ekleyeceğim.Exe dosyasını direk flash'a arıp bilgisayara eklemeye çalıştığımda dosyayı görmüyor.

Bu da yok. Şimdi ben flash bellek ile sürücü yüklemeye çalışıyorum. İndirdiğim exe sürücüsünü başka bir bilgisayarda kurarsam o bilgisayarda sorun olur mu amacım Exe'ten çıkan dosyayı Flash'a atmak sonra da format atılacak bilgisayara ekleyeceğim.Exe dosyasını direk Flash'a arıp bilgisayara eklemeye çalıştığımda dosyayı görmüyor.

Evet öyle, sadece Exe'yi çalıştırıp install değil de Extract'ı seçip, oradan belleğe dosyaları çıkartacaksınız, sonra o bellekle kurulumda sürücüyü göstereceksiniz.

Evet öyle, sadece Exe'yi çalıştırıp install değil de Extract'ı seçip, oradan belleğe dosyaları çıkartacaksınız, sonra o bellekle kurulumda sürücüyü göstereceksiniz.
Şimdide böyle bir sorun var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki sürücüyü indirdim flash'a kurdum bilgisayar algılamıyor
20231026_212314.jpg
20231026_212314.jpg
20231026_212307.jpg

Bu sürücüyle yapın.
Yaptım dosyalar çıkmıyor hocam iptal veya geri diyor.

Hocam bilgisayardan yazıyorum sorunu çözdüm.çok TEŞEKKÜR EDERİM :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı